Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat probléma! Velem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat probléma! Velem van a baj? Véleményekre lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés
A barátommal 2,5 éve vagyunk együtt. Nagyon jó a kapcsolatunk, imádjuk egymást, csak annyi a gond, h én 16 voltam, ő 18 amikor összejöttünk. Vele feküdtem le először és egyre többször azt érzem, h szeretném mással is kipróbálni. Nem csak a szexről van szó, hanem pl.1 csók mással. Vélemények? Gáz?
2010. szept. 30. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
gáz
2010. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:
36%
undorító ösztönlény vagy.
2010. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez teljesen normális dolog. Ezért nem szabad a végletekig húzni egy ilyen kapcsolatot.
2010. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Jaj de tipikus... Istenem..... Az ilyen ember mit keres párkapcsolatban?! Nektek mi kell egy fiútól?! Én az Igazit kerestem világ életemben, a nagy Őt, aki mellett leélném az életemet, akit tisztelek, szeretek, aki nélkül mit sem érnének a napjaim. És hálás vagyok annak a fentebbi hatalomnak, hogy 16 évesen rátaláltam! És nem kellett újra és újra szenvednem egy nem működő kapcsolatban!
2010. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Igen....ez elég szar dolog. Jelenleg mi is ebben a helyzetben vagyunk. Vagyis a barátnőm. Mi is 2,5éve vagyunk együtt. 19F
2010. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szió ne próbáld ki mással, én kipróbálta, én is 16 voltam mikor megismerkedtem, egyáltalán nem volt olyan jó mint Vele, és még bűntudatom is volt. Ha nem akarsz tőle már semmit vagy meguntad akkor szakíts vele, előbb ne.
2010. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
nem gáz ez természetes. de ha jó a kapcsolatotok, akkor én inkább maradnék a helyedben a mostaninál. ne dobd el csak úgy mert lehet, hogy később megbánnán. mérlegelj... :) én most vagyok 18, barátom 20. nekem is ő az első minden téren. 3 éve vagyunk együtt. nekem is voltak hasonló gondolataim, barátomnak is. megbeszéltük. kitartunk egymás mellett... :) megpróbáljuk mindig kicsit feldobni extrém helyekkel meg ilyenke, és ez így kielégíti azt a végyamat /vágyát, hogy mással is kéne... :) most ez így nekem jó :)
2010. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!