Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új munkahely, tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új munkahely, tényleg nem fogja ezt kibírni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Hosszú munkanélküliség, majd majdnem 1 év közmunka után végre talán lenne egy munka, ami érdekel is, mindig ilyet szerettem volna csinálni. Szimpatikus a főnök és a közeg is. Annyi a probléma, hogy 8-17:00-ig tart a munkaidő, 12:00-tól van egy 1 órás ebédszünet. Időnként vannak húzósabb időszakok, olyankor szombaton is be kell menni, ezt nem fizetik, le lehet/ le kell csúsztatni.

Itt jön a képbe a párom. Eddig minden munkahelyváltási kísérletemet aláaknázta. De közben pedig szívja a vérem, hogy kérjem, hogy ne hosszabbítsanak szerződést a jelenlegi munkahelyemen, ahol közfoglalkoztatott vagyok, mert rossz hely, mert nem azt csinálom, ami a munkaköröm, szerinte hülyék a munkatársaim... jelentkeztem számtalan helyre már, többek között egy másik városba, ahol szintén egy nekem tetsző munkát hirdettek, fel is hívtak, hogy várnak állásinterjúra, de le kellett mondanom, mert a párom szerint ha már ilyen hamar hívtak, biztos rossz hely lehet, biztos a kutya sem akar ott dolgozni, meg amúgy is az ingázással elmenne egy csomó idő, meg sem éri, bármennyit is fizetnek. De persze rám bízza, azt csinálok, amit akarok, de közben meg érezteti, hogy nem akarja, hogy elvállaljam. Aztán ismét üresjárat következett, nem hívtak sehonnan, közben újra elkezdődött, hogy ne hosszabbíttassak szerződést, ne legyek h.lye. Majd felhívtak egy helybeli cégtől, hogy megkapták a jelentkezésemet, várnak interjúra, de közben a párom meg magyarázott nekem, hogy az egy rossz hely, mert ott kizsákmányolják az embereket, rossz a társaság, ő ismeri azt a helyet... Ezt is visszamondtam. Múlt héten beadtam egy irodába az önéletrajzom, asszisztenst keresnek, tegnap be is hívtak interjúra, szimpatikusak is voltunk egymásnak, nem mondta 100%-ra, de úgy gondolta a főnök, hogy szeretne velem dolgozni. Nagyon boldog voltam, persze a párom megintcsak szkeptikusan áll az egészhez, mert minek 1 órás ebédidő, nagyon sok az, hogy 5-ig dolgozok, mert elmegy az egész napom, semmit nem fogok tudni soha elintézni, meg az milyen már, hogy szombaton is dolgozni kell néha, és különben is az elég gyanús, hogy 30-40 jelentkezőből, pont én lettem a nyerő. És már most nem is vagyok olyan boldog. És szó szerint félek, hogy mi lesz. Szinte már azt kívánom, hogy ne sikerüljön, pedig nagyon szeretnék végre normálisabb fizetésért, egy komolyabb munkahelyen dolgozni. Nem tudom mit tegyek, vállaljam-e, vagy ne, alig aludtam éjszaka, már nem tudom mit csináljak.


2018. jún. 12. 09:36
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
előszöris szakits a pároddal, a munkát meg vállald el.
2018. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem te nem is akarsz igazán dolgozni, ha ennyi miatt visszamondod az interjúkat :D Ne a pasidra fogd, ha ennyire befolyásolható vagy, akkor benned van a hiba.
2018. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%

"és különben is az elég gyanús, hogy 30-40 jelentkezőből, pont én lettem a nyerő"


Ne haragudj meg, de hogy lehet a párod ilyen irdatlan nagy gyökér?? Húzna téged visszafele, fosik, hogy találsz egy jó munkahelyet, amit szeretnél... És te ezt hagyod?

Az egészséged és a normális élet érdekében, szakíts.

2018. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha lecövekelsz egy ilyen pasi mellett és még hallgatsz is rá, meg visszamondod az állásokat, hogy el ne veszítsd ezt a nyomorékot, akkor meg is érdemled. Tényleg jobb lesz neked árkot gereblyézni közmunkák, oda való vagy.


Normális nő már az első ilyen után kidobja ezt a gyökeret, vásárol egy új cipőt, és abban libeg el hétfőn az új munkahelyére.

És ha xar, akkor mi van? Fizetést kapsz legalább, és mellette keresel egy jobb munkahelyet. Nem kötelező ott húzni az igát halálodig. Próbaidő alatt még indokolnod se kell.

2018. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Vállald el. Az egy órás ebéd nem sok, ha nyugisan akarsz enni, dumálni kollégákkal, stb.

Dolgozz végre olyan helyen, amit szeretsz, ami jó neked. Ha 30-40 ember közül téged választanak, az miért gyanús? Nem lehet, hogy okos és rátermett vagy? Dehogynem. Örülök, hogy elmentél erre az interjúra. Ha kiválasztanak, akkor szépen mondj igent. A párodnak meg mondd meg, hogy délután 5 után is van élet, nehogy már a 8-17 sok idő legyen neki, ez egy normális munkarend.

2018. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, erzed hogy itt a parodtol kell megszabadulni?
2018. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Én is meglepődtem egyébként, hogy engem választottak, mert ilyen irányú tapasztalatom nincs, és komoly múlttal nem rendelkezem, nem túl hosszú az önéletrajzom. Ezért mondta a párom is, hogy gyanús, miért pont én. Rosszul is esett rendesen, elvette a kedvem azonnal. Szeretném elvállalni, csak már előre félek a konfliktusoktól, amik majd ebből születnek. Amúgy is elég ingatag lábakon áll a kapcsolatunk, lehet, hogy ez adja meg a végső lökést az egésznek.
2018. jún. 12. 10:04
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jön be, próbaidő alatt keresgélhetsz mást.

Ahogy írtad, több helyről kaptál visszajelzést, úgyhogy nagy gond nem lehet veled.

A pasiért meg nem kár, megmérgezi az életedet hosszú távon.

Igen, pont te voltál a szimpatikus, mekkora gyökérség már, hogy biztos nem volt jobb??? Nem érzed, hogy mennyire lehúzó?

2018. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ezt a hülye pasit kell kidobni, egy ilyen kapcsolatot ne sajnálj, csak lehúz.
2018. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Jázus, milyen pár ez, aki egy NORMÁL munkaidőt képtelen tolerálni? Legtöbb ember nem 8 órát dolgozik, sőt. Több műszakban, heti 6 napot, vagy 7-et is. Mégis megvannak.


A párod az a baj, hogy irigy meg biztos féltékeny is valahol, hoy majd a főnököd, vagy akárki elcsábit. Vagy csak képtelen feldolgozni, hogy te próbálnál kezdeni is valamit az életeddel. Ő mégis mit csinál?


Ne haragudj, de komolyan ilyen ember mellett akarsz élni, aki azt nézi, hogy te hol bukhatsz el, meg hogy egy csődtömeg gondolatát akarja benned elültetni?


Előbb a sráccal szakitanék, aztán elvállalnám a munkát. Ennél sokkal de sokkal több van benned. Pár év múlva röhögve gondolsz majd vissza, hogy életed legobb döntése volt kirakni a szűrét!


29n

2018. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!