Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüneten van a kapcsolatunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüneten van a kapcsolatunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk együtt a párommal.Én nagyon nagyon szeretem. Először 1 hónapja jött azzal hogy nem tudja mi van mit érez pontosan. Azt mondta hogy szeret ebben biztos meg hogy fontos vagyok neki csak azt nem tudja, hogy ez elég e a továbbiakba mert abba hogy szerelmes e nem biztos. Akkor ezt megbeszéltük stb. Amúgy rengeteget dolgozik igazi menedzser típus éjjel nappal maximalista. Utána a kapcsolatunk szerintem rendben volt. Ugyan olyan kedves aranyos figyelmes volt mint az ominózus bejelentés előtt. Annak sem éreztem előzményét csak hogy lestrapált. Én őt minden maximálisan támogatom, nem nyaggatom ha dolgozni kell hagyom és inkább segítek. Tegnap megint mondta, hogy szakítsunk mert hogy szerinte ő engem annyira nem szeret mint én őt és ebbe lelkiismeret furdalása is van stb. Én zokogtam nem akarom elveszíteni, de mind eközben ölelt simogatott csókolt stb. Együtt aludtunk el a karjaiba tartott smároltunk... nem értem. Reggel azt mondja, hogy inkább ne szakítsunk legyen egy két hét szünet addig próbálja rendezni az érzései. (részemről mondjuk nem kell mert tudom, hogy őt akarom). Bele mentem más választásom igazán nem volt. Haza is jöttem. Ő hozott haza, láttam amikor pakolok, hogy szomorú volt. Hosszú csókkal váltunk el, hogy majd akkor két hét múlva. Nem tudom, hogy bírom ki mert abba maradtuk legaábbis ő azt akarja, hogy addig ne írjak, ne hívjam. Nem ígért semmit, hogy ebből végleges szakítás lesz vagy megpróbáljuk. Szörnyű, nem tudom mit tegyek, akarom őt szeretem.

Szerintetek van remény?

29/L


2018. márc. 16. 18:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez a szünet dolog,amolyan könnyebb fajta szakítási dolog. Persze ettől függetlenül lehet,hogy letelik ez a két hét és megint újra "öröm és bódottá",de azért ne éld bele magad. Próbáld ki, milyen egyedül, ne függj tőle, aztán majd max csak jobb lesz,ha együtt maradtok.
2018. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
72%
Szia! Nem akarok baljósló lenni de az ilyen szünet dolgok szakításba mennek. Azt nem értem ha nem szeret akkor milyért kelletél neki 2 és fél éve és milyért jött veled össze. Remélem nem fekszik össze mással ez idő alatt , jól dönt és veled marad. Majd írj hogy mi lett :)
2018. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Még nem biztos neki a másik csaj, ezért talonban tart.
2018. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
köszi. Ettől félek én is, hogy úgy mond ezzel az átmenettel akar kvázi nekem könnyíteni meg magának. Én mindent megtennék ezért a kapcsolatért. Azt mondta nem bennem van a hiba így még nehezebb nem tudom mit csináljak akkor másként.
2018. márc. 16. 18:22
 5/26 A kérdező kommentje:
nincs másik ez 1000 %
2018. márc. 16. 18:23
 6/26 A kérdező kommentje:
Ez kinzó 2 hét lesz. Mondtam neki ha előbb megvilágosodik hívjon. De rettegek, hogy nem leszünk együtt. Tényleg nagyon jó kapcsolat volt. Szerintem. Ő amolyan maximalista lehet azt gondolja lehet ennél még jobban szeretni valakit és inkább....
2018. márc. 16. 18:25
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtteknél a szünet = vége.


Tiniknél még okés ez a kicsit mással is, aztán ha nem jön össze, akkor majd visszamegyek, de felnőtt nőként tudhatnád, hogy aki szünetet kér, az már csak tartaléknak tart.



Az önbecsülésed hol hagytad?

2018. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Önbecsülés? SZERETEM. Én nem akarok szakítani. Amúgy megbeszéltük hogy senki nem kavar senkivel. Én amúgy sem hisz őt akarom. Van annyi problémája munka ezermillió szóval.... amúgy én is attól félek, hogy igaz nem ma de két hét múlva kimondja,,,, de addig .... hogy dolgozzak? Egész nem ettem... elegem van. azt beszéltük én addig nem keresem de a szivem szakad meg
2018. márc. 16. 18:33
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Igazi nagy pincsikutya vagy ebben a történetben,csak sajnálni tudlak.Amúgy meg szakítani fog,készülj fel a gyerekes hozzállásoddal.
2018. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
miért vagyok pincsikutya? miért gyerekes? azért mert még reméllek
2018. márc. 16. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!