Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha pontok pontok, több lennebb () kérdőjel?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy srác akibe szerelmes vagyok, neki is bejövök, csak még nem jöhetünk össze (hosszú hogy miért), és van egy zeneszám amit akkor hallgatok ha rá gondolok és szomorú vagyok, olyankor néha (vagyis mindig) sírok is, és ráadásul benedvesedek. Nah ez utóbbi mitől lehet?
2010. jún. 16. 14:13
1 2
 11/13 anonim válasza:
"persze ha van alkalom akkor összejövünk bárkivel" pff
2010. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mit pff-getsz? Nem fogok én se és ő sem zárdába vonulni. Hiszen nincs más választásunk mint várunk...miért te kibirod 3 hónapig, hogy ne smárolj senkivel? Öszintééén...
2010. jún. 16. 16:16
 13/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ő is szűz, én is szűz, és együtt tervezzük...szal egy kis nyalás-falásnál egyik félről sem fog több történni. :)
2010. jún. 16. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!