Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha mástól is kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha mástól is kell neki a visszacsatolás hogy jó pasi még mindig? 4 éve vagyunk együtt 24/l

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve élünk együtt, óriási a szerelem. Tervezzük a jövőnket.

Hülyéskedésből mindketten tinderezünk és jól kibeszéljük az embereket.

Szerintetek az normális ha ő beszél néhány lánnyal meg flörtöl velük? Tudom hogy nem komolyan csinálja és 1 nap után meg is unja a csajt de engem azért bosszant. Sokszor beszéltünk már erről és tudom hogy ez ugymond egy játék/szórakozás neki és talán visszacsatolás hogy a nők még mindig bomlanak érte. Ennyi elég is neki és nem ír nekik többet. Hogy kellene ezt lereagálnom?


2018. jún. 13. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon laza es jofej baratno vagy :) 20 ev mulva majd a ti agyatokban dughatja a szeretojet :D.
2018. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Megkönnyeztem ezt a szép kapcsolatot :'-DD
2018. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Elsőre azt gondoltan elég nyomi, de, ha mind a ketten ezzel szórakoztok, akkor mi a bajod?
2018. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hülyéskedésből mindketten tinderezünk és jól kibeszéljük az embereket. - felnőtt párkapcsolatok?! :D


Jézusom...

2018. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Most beszélget, jövőre randizik, utána ha szerencséd van, csak megcsal, vagy lecserél:))
2018. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
93%
Íme az 1990-es években született generáció! :D "Tervezzük a jövőnket" Holnap meg már szakítanak. :D
2018. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a bók mindenkinek kell és hát legyünk őszinték (illetve a magam nevében őszinte leszek) jól is esik ha bókolnak. Úgymond megmelengeti a szívemet. :D


Nem hiszem, hogy egy kapcsolat ezen állna vagy bukna.. a tinder a modern kór vívmánya, és most ő pl direktben bókokra vadászik.. viszont indirekt mód a kenyérboltban is kaphat bókot az ember, vagy munka közben..ezernyi szituációban, tehát önmagában a bók kérdésén nem kellene fennakadnod.

Szerintem ami érdekes a te helyzeteben, hogy mi a szitu a bizalommal? Ha csak szórakoztok ezzel akkor mégis miért aggaszt a dolog?

Hogy mi jár az ő fejében? Nos arra se én férfiként, se más nőként sem fog tudni neked hiteles választ adni, ugyanis ezt csak ő maga tudja.


Azonban.. kulcskérdés a bizalom! Ha bízol benne, és belementél a játékban akkor hagyd, hogy játsszon. Ha bizonytalan vagy és kompenzálsz akkor pedig beszélj vele, különben a a bizonytalanság fel fogja őrölni az idillt.

2018. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
betegek vagytok mindketten
2018. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
97%
Ez sztem nem normális. Én is voltam olyan helyzetben h kíváncsi voltam piacképes vagyok-e még, aztán amikor jöttek a felajánlkozások, jól éltem is vele...
2018. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!