Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy barátom (3 hónapja vagyunk együtt)aki tiszta szívből szeret, én vagyok a mindene, nagyon szerelmes. Én nem vagyok rózsaszín ködben, VISZONT ennyire emberhez még nem ragaszkodtam, imádom, nem tudnám elhagyni mert nagyon szeretem őt. A párom és egyben a lelkitársam, a legjobb barátom, szexuálisan is kívánom minden percben...

3 éve volt egy srác akibe szerintem szerelmes voltam, de ő nem viszonozta és kikosarazott. Pár napja feltűnt, és nagyon felkavart, bár szerintem ez pár éve csak fellángolás volt, a szerelem nem alakul ki egy sima kavarással ahol szex sem volt meg semmi.. De akkor miert zavarodtam össze?

24L


2018. jún. 14. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

"De akkor miert zavarodtam össze?"


Mert még nem tudod tudatosan vizsgálni és szétválasztani az érzéseidet, felismerni tiszta fejjel az összefüggéseket.Ennek a legfőbb oka az önismeret részleges vagy teljes hiánya, nem ismered a saját motivációidat, mozgatórugóidat, és érzelmi működéseidet a helyzeted felismeréséhez szükséges kellő mélységben.

2018. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az 1-es hszóló tudományos megközelítése helyett, csak annyit mondanék, h a választ már a 2. mondatodban leírtad.

VISZONT: ez a probléma ott lesz később is (magyarul az, h nem vagy szerelmes), úgyhogy ez a kapcsolatod már most halálra van ítélve.

2018. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!