Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt. Pár hónapja észrevettem, hogy furán viselkedik, nem kérdeztem rá, nem beszéltünk róla. Úgy éreztem, mintha nem vonzódna már annyira hozzám, mint régebben. Több, mint 10 éve ismerjük egymást. Mindketten egyetemisták vagyunk, pár napja felhoztam az egyetem utáni összeköltözést, mire ő elkezdte terelni a témát, stb. . Úgy éreztem rá kell kérdeznem, hogy mégis mi a gond, azt mondta ezt nem most akarja megbeszélni, mivel vizsgaidőszak van, szeretné megvárni a vizsgaidőszak végét, mivel nem tudnék figyelni a vizsgákra a továbbiakban. Nem hagyott nyugodni a dolog, rákérdeztem megcsalt-e vagy mégis mi nyomasztja ennyire. Azt mondta nem, nem csalt meg, kérdeztem, hogy akkor velem vannak a gondok? Azt mondta igen, mivel eddig úgy gondolta, hogy egy szinten vagyunk érettség szintjén, de pár hónapja úgy érzi ő már felnőtt, viszont én megmaradtam ugyan azon a szinten, ahol eddig mindketten voltunk, így gyerekesnek tart kicsit. Kérdeztem, hogy szeret-e még, vonzódik-e hozzám, ugyanazt érzi-e mint eddig, azt mondta ezáltal, hogy így érzi, kicsit csökkentek az érzelmek irántam. De még ő sem tudja pontosan mi van, lehet, hogy ez változni fog, még nem szedte össze a gondolatait, hogy mégis mi folyik itt.

Nagyon szeretem Őt, nekem Ő a mindenem, de most kétségbe vagyok esve teljesen. Mégis ilyenkor mit lehet tenni? Meg tudok változni, ha arról van szó, de ehhez lehet már túl késő? Szerintetek ilyenkor mégis mit lehet tenni? Nyilván várni, hogy mi sül ki ebből, de addig?


2018. jún. 16. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Na és te mit/hogyan változtatnál, ha még ő sem tudja konkrétan, hogy mi a "baj" veled? És mit jelent az, hogy szerinte gyerekes vagy? Ha megbeszélitek a problémátokat, és mindketten nyitottak vagytok a kompromisszumokra, akkor elvileg lehet megoldást találni. Amúgy nekem az az érzésem, hogy talán egy másik srác is képbe jött nála, csak még nem tudja a barátnőd, hogy mi legyen.
2018. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig jó voltál neki a te szemelyisegeddel, most meg hirtelen ennyire elhiszi magarol? Most itt nagyon nincs igaza hiszen te nem csaltad meg és semmi rosszat nem tettél... Ahh, szegenyem, probald megerositeni magad :( nem a te hibad.
2018. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rástartolt valaki a barátnődre. Az se kizárt,hogy egy tanára. Aki olyan nagyon komoly:)
2018. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felhoztad neki az összeköltözést, de ő gyerekesnek tart. Na igen, a gyerekes gondolkodású emberek szokása a stabil párkapcsolat és az összeköltözés tervezgetése...
2018. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es jól mondja, meg nekem ez a kifogás elég gyanús. Furán viselkedik pár hónapja, tereli az összeköltözés témát, na meg ezalatt a pár hónap alatt nem tudta eldönteni, hogy "pontosan mi van" meg "nem sikerült összeszedni a gondolatait" :D. Ez elég gyenge kamu, ne legyen igazam, de szerintem is valakivel alakulgat valami, aztán ha mégsem jön össze a dolog, akkor még mindig ott vagy te, és mondhatja, hogy megkomolyodtál :D. Bocsi, de eléggé palira vagy véve.
2018. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5: Aztán ha a kérdező számon kérné a lányt, hogy mennyire volt őszinte, vagy esetleg csak kamuzott, akkor jó női szokás szerint jönne a hiszti, a veszekedés, hogy akkor ezek szerint pont a kérdező nem bízik benne, és hogy ő teljesen ártatlan, és miért meri feltételezni a másik, hogy bejött a képbe egy 3. ember stb. Mert hát ugye a támadás a legjobb védekezés, és még szerencsétlen kérdező érezhetné szarul magát, hogy megbántotta a lányt. Közben meg azért így összességében elég gyanús a csaj viselkedése, ahhoz képest, hogy a jelek szerint már hónapok óta törte a kis buksiját, mégsem sikerült összeszednie a gondolatait. Másrészt meg ha neki gondjai voltak a kérdezővel, miért nem beszélt vele erről őszintén és bátran?
2018. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is azt kell mondjam, hogy valaki rástartolt a barátnődre.

Tipikus reakció. Bűntudata van. Így téged hibáztat, benned keresi a hibát, hogy a saját lelkiismeretével el tudjon számolni.

Sajnálom!

2018. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!