Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottam az anyósomat beszéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam az anyósomat beszélni, a tartalma megrázott. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Tegnap lagziban voltunk. Nekem kedden egy vizsgám lesz, amiért nagyon izgulok. Nem mutattam ki senkinek sem, h valami bajom lenne, ha párszor rám jött az aggodalom, akkor talán látszott rajtam, h hallgatag lettem, de amúgy semmi. Táncoltam, mulatoztam, iszogattunk. Véletlenül sem akartam senki terhére lenni. A párom az asztalnál hajnalban elkezdett duzzogni, nem tudtam miért. Megkérdeztem tőle, h mi a baj, erre jött a szöveg: Mert ideges vagy egy f...x vizsga miatt. És kioktatott, h amilyen gyenge iskola... Ezen nem is sértődtem volna meg, de az egész asztal előtt elkezdett ezzel “alázni”. Nem szóltam semmit, fogtam a táskámat és kimentem.

Ma, h felkeltünk, hallottam, h konyhában anyósom azt beszélte, h a párom unokatestvére és barátnője milyen jól megvannak, bezzeg a párom tegnap meg megint összeveszett velem és h mondta is neki, h ezért kár volt az eljegyzésért, amire a vőlegényem azt felelte, h már bánja is. Anyósjelölt meg, h annyit felelt rá, h még vissza lehet táncolni. Őszintén nagyon neheztelek mindkettőjükre, a páromra is, h ilyet kimondott, és az anyósomra is a “remek” tanácsára. Bár van benne igazság, de nem ennyit kell tanácsolni, h akkor bontsa fel az eljegyzést... Ez duplán nem hiányzott a keddi napomhoz...


2018. jún. 17. 11:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Mire hazaérne a "drágám", már nem lennének ott a cuccaim, és a lakáskulcsot is megtalálná a postaládában.
2018. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%
És akkor mi a kérdés?
2018. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Mielőtt ezt meghallottam volna, előtte semmi ilyet nem tapasztaltam a páromon. Bocsánatot kért a tegnapiért, és a reggel jól is indult...Jelét nem láttam, h ezt tegnap így gondolta volna...
2018. jún. 17. 11:52
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
Amikor ezt meghallottad, akkor kellett volna pofán basznod a gyűrűvel es szepen ott hagyni a p*csaba.
2018. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hagyd ott még ma. Mindegy eddig mit hallottál. A kedves párod és anyósod a hátad mögött szépen kidumálnak. Ez minden csak nem gerincesség.
2018. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%

Nem fog tetszeni a véleményem kérdező de semmi értelme ennek a kapcsolatnak.

1. Megaláz más emberek előtt. Én ezt senkitől nem viselném el, pláne nem a páromtól és neked sem kéne.

2. Ilyeneket mond az anyjának hogy kár olt téged eljegyezni miután elvileg bocsánatit kért. Mi????

3. Anyóska meg egyrészt ne hasonlítgasson senkihez, másrészt bocsi de mi köze van hozzá??

2018. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%
Fognám a cuccom, gyűrű az asztalra , és vissza sem néznék ha ilyet mondana...
2018. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
98%

Anyósod tökmindegy, mit mond, itt a párod a lényeg. Ő pedig elég puhap!cs, már bocs.

Nem azt mondom, hogy csomagolj, és menj,előtt azért beszélgess el vele, és úgy menjél. Mondd el, mit hallottál, és hogy ha így áll a dolog, akkor nincs miért folytatni. Szerintem.

2018. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
84%
Anyósodnak teljesen igaza van. Látja, hogy a fia nem szeret téged, nem boldog veled, a lehető legjobb tanácsot adta a gyerekének.
2018. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Sokszor volt ilyen velem, h hirtelen indulatból cselekedtem és annak sose volt jó vége. Kicsit lehiggadok és utána kitalálom.
2018. jún. 17. 12:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!