Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy pasi csak menekülne a kapcsolatból, vagy tényleg elbizonytalanodott és nem tudja merre tovább?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 19:39
 1/6 Seraph ***** válasza:
Az ördög a részletekben van. Le tudod írni hogy hogyan álltok?
2010. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

két évesek voltunk nem rég, ő most lesz 26 én 19 vagyok. szombaton éjjel beszélgettünk és kibukott belőle, hogy mi van ha nem is illünk össze, mi van ha jobb lenne nekünk egymás nélkül... nem teljesen értettem, aztán mondta tovább, hogy néha úgy érzi, hogy nem szeret. sokat beszélgettünk akkor is és azóta is, azt mondta baromira bizonytalan, nem tudja mi lesz, fél hogy ha rádöbben, hogy nem szeret már, azt hogy közli velem, hogyan kell ezt csinálni. de kérdeztem, hogy ebben a pillanatban mit érzel? válasz: most azt érzem, hogy szeretlek. rákérdeztem legalább 3x, hogy ez biztos, tuti hogy most ezt érzed? a válasza igen volt. mondta, hogy nem szeretne elveszíteni, mert fontos vagyok neki, de nem volt még soha ilyen helyzetben nem tudja mit tehet, nem tudja miért érzi azt amit. rengeteget gondolkodott rajta és nem jut egyről a kettőre. attól is fél, hogy mi lesz 1-2 év múlva, ha rádöbben hogy mekkorát veszít, ha elhagy. mondta, hogy lehet közre játszik még a munka, meg egy kis pánik, hogy más két éve együtt vagyunk. amúgy elég független típus, azt mondta, hogy az is lehet, hogy az is hiányzik neki.

teljesen össze vagyok zavarodva, nagyon félek az egésztől, nem szeretném elveszíteni. mit gondolsz?

2010. jún. 16. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha ilyen bizonytalan tartsatok egy kis szünetet,hogy tisztázódjanak benne a dolgok,te legyél az aki felajánlja ezt neki,tudom talán nehéz lesz de jobban fog szeretni és kötődni ha azt érzi hogy te megérted őt s hagysz neki időt arra hogy rádöbbenjen mit is érez valójában.Megfogod rá kapni a választ.
2010. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hát nekünk is kb ez van most:S majd leírnád h mire jutottatok végül?:) hátha segít!:D
2010. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez van, csak mi 3 éve vagyunk együtt. Neki is szabadság kell, bepánikolt attól, hogy egy lánnyal élje le az életét. 22 éves, most egy másik lánnyal van. Még beszélünk erről a dologról, rendes velem, ölelget,puszilgat,simogat, tökéletesen elvagyunk ha beszélgetünk, szóval teljesen összeillünk. Remélem meggondolja magát,és megpróbáljuk újra.

Bocsi, hogy nem válaszoltam a kérdésedre.

2010. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon sokan vagyunk akkor ebben a helyzetben... remélem mindenkinek megoldódik, és írjatok majd hogy mi lett.
2010. jún. 17. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!