Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Exemmel 8 hónapja szakítottunk, megcsalt az ő exével.

Kb 1 hónapja randizok egy sráccal, jó vele, mind fizikailag, szellemileg, de nem igazán kapott el a hév, nem vagyok szerelmes belé.


Az exem időközben kinyögte, hogy ő szeretne velem lenni és velem boldog lenni. Sajnos mindvégig a 8 hónap alatt kontaktban voltunk.


Össze vagyok zavarodva. Sajnos az exem szeretem, hiába alázott meg ennyire anno.


Exemnek is jeleztem, hogy más emberrel randizok (egyelőre nincs kimondva, hogy együtt vagyunk). Ma jeleztem a srácnak is, hogy összezavarodtam. Normálisan állt hozzá, mondta, hogy megbeszéljük.



Nem tudom mit tegyek?! Nem tudnék kettős játékot játszani, hiszen anno velem is ezt tették, ezért terítettem le a lapokat az asztalra.

Nyilván az ideális az lenne, hogy az exet elküldeném, az újba beleszeretek és boldogok vagyunk, míg meg nem halunk... De sajnos ez annál bonyolultabb.


Volt valaki ilyen helyzetben? Hogyan tudta érzelmileg lerendezni magában? Mit tett utána?


Köszönöm a tanácsokat!


27n


2018. jún. 19. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el mindkettőt. Az exed egyszer megcsinálta, újra meg fogja. Komolyan hiszel abban hogy majd megváltozik? Nem fog.


32/f

2018. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Ismét egy szokásos, gyakori sztori, amit az itteni női felhasználók naponta tagadnak. A normális srác hoppon marad, a bunkó pedig lávolva van.


"Össze vagyok zavarodva. Sajnos az exem szeretem, hiába alázott meg ennyire anno."

Ezzel a mondattal te nem is létezel egyesek világképében.


Hagyd békén a normális srácot és menj vissza az exedhez, hogy újra megcsalhasson.

2018. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit tennék?


1. lezárnám az exet, letiltanám stb, de NEM csinlnék mahgamból lábtörlőt (ahogyan nem is tettem)

2. kiraknám az új csávót, és egyedül lennék, míg nem tudok értelmes kapcsolatba kezdeni, ahol az ex már magasról le van szarva

2018. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!