Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a teendo az alabbi helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendo az alabbi helyzetben? Mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy adott egy lany akivel egyutt vagyok, tobb dolog tortent ami miatt nem tudok megbizni benne es nem tudom eldonteni, hogy szeretem e... Viszont nem akarom, hogy olyan sorsra jusson mint az anyja.. hogy, finoman szolva a testebol eljen.. nincs senkije se csak en, de ugy erzem, hogy ez nem fog menni... Es nem tudok kiteljesedni.. donteskeptelen vagyok.. szerintetek mi a jo dontes?
2015. dec. 27. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
És akkor majd életed végéig kínlódsz vele? Hagyd, hagy menjen.
2015. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos erre ő önmaga kell majd rájöjjön valahogyan. Olyanok vagyunk mi emberek, hogy sokszor csak a saját hibáinkból tanulunk. Fontos lenne tudni azt is, hogy mennyi idősök vagytok, mert vannak nagyon heves korszakok az ember életében.

A könnyűvérűsége mellett amúgy rendes nő? Nem taktikus? Fontosak neki a te igényeid, kéréseid, a Rád figyelések, Neked kedveskedések is? Ha igen, csak akkor érdemes vele foglalkozz. Ha nem, akkor egyelőre csak maradj mellette és legyél barátja.

2016. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Gondold végig hogy szereted-e ha csak barátként akkor ha az megy neked akkor maradj a barátja esetleg adj neki egy kis időt hogy megváltozzo ha fontos vagy neki megváltozik ha nem akkor ninc sértelme miért vele foglalkoznod.

Ha pedig sajnálod azért ne maradj mellette mert az szánalom se neked sem neki nem jó mutasd be egy két embernek hagy egyenek barátai akik meggtolják abba hogy olyan legyen mint a muterja.

2016. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!