Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kaptam egy jó állásajánlatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam egy jó állásajánlatot külföldön, de a párom nem szeretne abban az országban élni, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromtól tervezem, hogy pár évet külföldön dolgozzak, tapasztalatszerzés, nyelvtanulás, és persze egy kis többletpénz keresése miatt. A jelenlegi állásom nagyon stresszes, sok túlórával jár, a fizetésemelésről pedig mindig csak ígéretek vannak, úgyhogy pár hónapja aktualizáltam a Linkedin-profilom. Kaptam egy megkeresést Németországból, telefonon, majd Skypeon le is rendeztük az interjút, és kaptam egy nagyon jó ajánlatot. A probléma az, hogy mikor már többször is felvetettem a páromnak, hogy én régóta tervezem picit Németországban élni, mindig elutasító volt, mert alig beszéli a nyelvet, meg neki nem szimpatikus a hely. Fél, hogy angollal nem találna állást, és ha már egyetemet végzett, itthon normális állása van, nem akar egy gyorsétteremben, mosogatóként elhelyezkedni, amit megértek. Viszont én már 32 éves vagyok (ő még csak 25), ki tudja, mikor lesz még ilyen lehetőség. Szeretem a párom, másfél éve vagyunk együtt. Szóval ezért dilemma az egész helyzet, mi legyen. Mit gondoltok, ti hogyan kezelnétek a helyzetet?

2018. jún. 22. 09:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kijöttem.

Eltelik néhány év és nem fogsz hazajárni, még fogorvoshoz sem.

Ha hazamész, hányingered lesz, rosszul fogod érezni magad.

2019. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Egy kis szerencsével szerintem simán találna ő is munkát angol nyelvvel is."

Egy kis szerencsével lottó ötöst is nyerhet. Nem lesz esélye. Nincs kedve nem, kell erőlterni.

Die Lösung: Di Trennung

2019. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!