Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom biztosra tudja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom biztosra tudja hogy megcsaltam amég külföldön volt. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Kicsit összeszedtem magam, erősebb lettem, kiegyensúlyozottabb. Erre barátom fejébe vette, és "biztosra tudja" hogy ez csakis egy férfi miatt lehet, és hogy én hazudok mikor ezt tagadom. Mit csináljak vele, megőrít ez a beteges féltékenysége? Ja és ezért szakítani is akar, tiszta bolond. Tudom hagynom kéne hagy menjen, de ennek ellenére szeretem.


Nem csaltam meg.



2018. márc. 5. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy biztosra tudod, hogy megcsalt téged.
2018. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Az a baja, hogy te nélküle is jól tudtad érezni magad, sőt még jobban is, mint eddig, tipikus önbizalomhiány. Ilyenkor szoktak a tipikus nem is szeretsz igazán és biztos megcsaltál jelenetek, mint nálatok is. Sajnos ha ő ezt a fejébe vette, fejre is állhatsz, akkor sem fog hinni neked.
2018. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb védekezés a támadás.

Nálunk ugyanez volt, Ő csalt meg.

2018. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, amit az utolsó írt, az sajna, nagyon "életszagú".
2018. márc. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, én se tenném érte tűzbe a kezem, viszont semmi kedvem ezen pattogni, hisz bizonyítani úgyse tudom, bevallani meg biztosan nem fogja, max mégjobban támad. Mert persze én is mondtam azért, hogy "mindenki magából indul ki", erre még dühösebb lett, hogy ő nem csalt meg...
2018. márc. 6. 08:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálunk is az volt, hogy egyszer csak elkezdett ezzel gyanúsítgatni, hogy biztos van valakim. Persze tök rosszul esett, olyan mérges voltam, hogy amikor elköszöntem tőle, mindig hozzátettem, hogy na megyek, mert vár az xy. Nem értettem én sem, hogy ezt hogy vette most hirtelen a fejébe, de naiv voltam visszagyanúsítani. Aztán később véletlenül kiderült, hogy ő viszont pont akkor nagyon is megcsalt...! De teljesen öntudatlanul gyanúsítgatott, fel sem merült benne, hogy magából indul ki és akár le is leplezheti így magát, ha tapasztaltabb vagyok akkor.
2018. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És aki még jobban támad, azt hogy lehet szeretni? Amúgy annyit vagdalkozik, szerintem ő csalt meg téged. Én nem kínoznám magam tovább mellette. És nem várnám meg, amíg ő szakít. Szakítanék én magam. Mire föl ez a hatalmas nagy vádaskodás? Nem akarnék ilyen emberrel tovább együtt maradni. Percig se. Szerintem megcsalt téged, és egyáltalán nem is szeret, mert nemhogy lapítana, felhozza ezt a témát, és téged bánt, ostoroz vele, aki ártatlan vagy. Szóval az ilyen bek@ph@tja. Főjön a saját mérgében; hagyd ott. Ne foglalkozz vele többet, keress értelmes embert magad mellé, valaki hozzádvalót.
2018. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kicsit összeszedtem magam, erősebb lettem, kiegyensúlyozottabb." - szóval kicsit kijjeb jkerültél egy bántalmazó, leépítő kapcsolatból és most vissza akar tuszkolni.

Ne szeresd, ő se szeret, csak idomítani akar.

2018. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8, igen nekem is ez az érzésem, hogy ő egy gyenge jellem, és qrvára nem tetszik neki, hogy én erősebb vagyok, főleg nőként... Sokat gondolkoztam éjjel, és ja, nem az eddigi problémák, hanem a legutóbbi viselkedése lesz a fő ok, amiért én vágom ki, ha ő mégse teszi...
2018. márc. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!