Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A választás nem erősségem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A választás nem erősségem. Mit tehetnék? Miért kell ennyit szenvedni.

Figyelt kérdés

Na szóval előre is bocs ha hosszú lesz.

most szakítottam barátnőmmel de ő még azért rajtam lóg írogat msn meg minden abba na reményben h újra összejövünk mert ezt ígértem neki annak fejében h nem lesz öngyilkos...

de van egy másik lány..már kb7 éve ismerem és nagyon tetszik jófej minden illünk is egymáshoz szntem együtt lógunk szünetekbe stb. naszóval ez van ,de nem vagyok benne biztos h énis tetszek neki megkérdezni nem merem mert már volt egyszer rá példa kb 2 éve megmondtam neki h szeretem ő erre azt reagálta h jólvan..de bocs nem jöhet össze stb..hát igen utána kihevertem ,lett bnőm .

nem tudom mit tegyek...régi bnőm már elégszer "megcsalt" meg olyanokat tett amit nem kellet volna de ha nem járok vele megint akkor szerintem megint öngyilkos fenyegetőzés lesz és kinézem belőle h meg teszi...nem tudom micsináljak..kérlek segítsetek


2010. jún. 17. 00:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Aki hülye, haljon meg... Vagy ha túl tapasztalatlan még, támogasd. Bár ahogy leírtad, nem csodálom hogy szakítottál.
2010. jún. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!