Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal 4 hónapig voltunk együtt és még akar smárolni és vissza akar kapni, de én nem akarok vissza menni, vagyis vissza akarok, de a szüleim miatt nem lehet. Nem akarom h kiderüljön és ne bízzanak bennem többet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a pasi viszont még szeret és nem adja fel..már próbáltam azt mondani h megpofozom h megcsókol de ze sem érdekli....mit tegyek?
2008. okt. 31. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
hajolj el ha meg akar csókolni?:D
2008. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm h írtál..és azt szoktam tenni de az az igazság h még mindig szeretem és szeretem amikor megcsókol ..de mit tegyek h elfelejtsen..h ne próbáljon megcsókolni mert akka én is kibírom
2008. okt. 31. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Ne találkozz vele.Kerüld a jelenlétét.Minél kevesebbet látod annál könnyebb lesz elfelejteni.Ne nézegesd a képeit és próbálj kikapcsolódni.Menj a barátnőiddel moziba,vásárolni,bulizni stb.
2008. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sajnálom de ez nekem nem teljesen tiszta...

szabad megkérdeznem mért szakítottatok ha még szeretitek egymást?

a szülők miatt?

ha igen mért nem támogatják a kapcsolatot?

bocsánat a kérdéseimért, tudom válaszolnom kéne de nem nagyon értem a helyzetet.

2008. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mert nem tudnak róla és ah megtudtál volna kinyírtak volna ez tuti
2008. okt. 31. 22:34
 6/8 anonim ***** válasza:
de miért nyirtak volna ki? balhés a srác? sztem ne a szüleid irányítsák a kapcsolatod.
2008. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a tegnapi kérdezős srác vagyok:D

ha szereted és ő is szeret akkor ezt a dolgot meg kell beszélned a szüleiddel...biztosan megértik hiszen nekik a te boldogságot a legfontosabb(legalábbis így kéne legyen).

2008. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 18éves vagyok,és 2éve vagyok együtt a barátommal...rengetegszer szakítottunk,nagyjából mindig ő velem,megbántott,átvágott...és mindig kibékültünk...anyukám egyszer beszólt egy olyat h ő nem örül neki h kibékültünk,és h a barátom itt már nem lesz szivesen látott vendég..na én közöltem vele,h én sem szólok bele az ő kapcsolatába,pedig őt is átvágta a vőlegénye(apukámmal elváltak)..és úgy voltam vele,hogyha neki ő kell,akkor ő kell,ha megbocsát,akkor rendben,legyenek boldogok...és a pasi dolgát nagyon elítéltem,de nem szemétkedtem vele,stb...és ezt anyum fejéhez vágtam,h én is ki tudtam volna utálni a barátját,de nem szóltam bele,akkor ő se tegye...na azóta nem volt ilyen beszólása,és elfogadja h én döntöttem úgy h kibékülök a barátommal,és újra megbízok benne...
2008. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!