Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet túlélni ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni ha már nem akar engem?

Figyelt kérdés
Ha már nem hiv keres de ha én keresem még szoktunk találkozni, én iszonyúan szerelmes vagyok de szerintem ő már pattintana, nagyon félek hogy elveszítem ezért nem is hozom szóba hogy ő miért nem keres de ez az jelenti hogy nem akar már engem igaz? Ezt már nagyjából felfogtam csak annyira fáj mindig csak sirok hogy lehet ezen túllépni?
2018. jún. 24. 16:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Túl lehet élni. Csak elő kell szedni az önbecsülést. Van élet utána is, rengeteg pasi (feltételezem, hogy lány vagy) mászkál meg a földön. Nem szabad futkosni meg ráakaszkodni omyan szekérre, ami mar le akar rakni. Tisztázd vele a helyzetet, az a tuti, aztán ha vége, akkor hadd menjen. Foglald le a gondolataid, barátnőzz, sportolj stb. aztán majd szépen túl leszel rajta.

De amúgy meg csak alakuloban van/volt a kalcsolat, vagy mar jártatok?

2018. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás/törlés mindenhonnan. Ne keresd! Nehéz lesz nagyon, de erősnek kell lenned. Nem érdemes egy olyan emberre fecsérelni az idődet, aki nem akar téged.
2018. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Azért mielőtt drasztikus megoldásokat alkalmazol , beszéld meg vele a dolgot.
2018. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jártunk kb fél évet, csak volt egy ilyen hogy azt mondta nagyon rá akaszkodtam és hogy megijedt aztán próbáltam lazára venni de mostmar olyan dolgok is vannak hogy látom éjjel 11kor fenn van viberen rairok nem ír vissza mondta hogy pont akkor kapcsolta ki a mobilt hogy aludjon..de volt olyan is hogy nem is írt reggel vissza..kivel beszélgetsz kérdezem azt mondja meló(sokat dolgozik cége van egyébként főnök) neha napközbe se ír vissza mert sok a munka. Nem akarok rátelepedni megbíznék benne de ezek már olyan szánalmasan egyértelmű dolgok Nem? Csak ne szeretném ennyire..sose leszek túl rajta..
2018. jún. 24. 21:58
 5/18 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak most láttam, hogy válaszoltál. Hát lehet, hogy te is túl "ragacs" voltál, de ő meg közelsem szeret annyira, mint te őt. Ha valaki fontos nekünk, azért 1-1 üzenet erejéig szakítunk rá időt.

Ne alázd meg magad, ne fuss utána, hagyd menni. Aki el akar menni, annak ajtót kell nyitni.

És de igen, túl leszel rajta. Csak elhatározás kérdése. Nem érdemes olyan után bánkódni, aki nem szeret. Keress valami hobbit, ami lefoglal, barátnőzz, tereld el a gondolataid. Jön majd más.

2018. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha nem akar, akkor nem akar téged.

Mennyire akarod még alázni magad azzal, hogy gyakorlatilag futsz utána?

2018. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetünk. Hidd el, csak neked lesz rosszabb ha folyton keresed. Én is minden nap gondolok rá, de tudom hogy már nem akar engem. El kell engedni még akkor is ha nagyon fáj. Sírj, írd le a gondolataid, beszélgess a barátaiddal. Előbb utóbb enyhülni fog.
2018. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mindig csak sirok, persze tudom hogy nem lehet erőltetni de akkor meg miért nem tudja lezárni rendesen néha olyan érzésem van hogy azért ilyen hogy én mondjam ki hogy neki ezzel is könnyebb legyen..
2018. jún. 29. 08:24
 9/18 anonim ***** válasza:

Akkor tedd meg te, zárd le. Persze nem könnyű, de utána jobb lesz, hogy már bizonytalanságban.

Lehet, hogy nem akar megbántani, mert tudja mennyire szereted, meg ragaszkodsz hozzá, aztán nem tudja hogy kezeljen.

Mióta kiírtad a kérdést nem is beszéltetek?

2018. jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
2x beszéltünk, most elutazott a kollégáival hétvégére, amikor beszéltünk úgy tűnt hogy hiányzom neki csak most minden összejött-1 emberrel kevesebben vannak a munkahelyen. Én megkérdeztem aztán tegnap viberen hogy lesz e majd több ideje rám? Amire jó szokás szerint nem válaszolt.. szánalmas vagyok tudom..ma már jobb volt amúgy, kezdem feldolgozni hogy mi lesz , most pedig úgy határoztam hogy nem keresem, meglátjuk így mi lesz, tényleg oda minden tartásom mióta ezt a hulye játékot játszuk de az ember ha szerelmes könnyen rosszul cselekszik az esze ellenére.
2018. jún. 29. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!