Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "tökéletes pár" tulajdonsága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "tökéletes pár" tulajdonságai csomagban vannak? -Hogyan lehet az, hogy két "szerelmes"ember pont összeillik?

Figyelt kérdés

Kicsit elvont lett a kérdés. Tény mindenki aki párra vágyik ismerkedik. Külső alapján bejön valaki ok de "belső "alapján kb 10000buktató lehet.Ilyenek :

Étkezési szokások,állatartás(állat alergia,fóbia)alvási szokások,lakóhelyre vonatkozó elképzelések(falu/város ház lakás...)lakberendezés,igényesség(főleg higénia)alvási szokások(tvre,"vilagosban" sötétben,saját terület/összebújás)rokonlátogatási szokások....Az a számomra fúrcsa,hogy két különböző ember aki akár 50+kmre nőtt fel egymástól. Más más körűlmények közt más más szinte rögződött szokásokkal mégis "tökéletes" párt alkothat.

Okés lehet kompromisszumokat kötni de akkor is ....



2018. jún. 24. 21:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10es? Azért nekem is otthonom lenne az a lakás.Eléggé fúrcsa nekem egy olyan lakás ami számomra nem otthonos...Nekem!!
2018. jún. 25. 07:51
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

T. Kérdező!

A válaszaidból nekem az jön le, hogy azt keresed mit, hogy nem lehet megoldani.

Mintha gerjesztenéd magadnak a problémákat.

2018. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Akiknél működik a kémia, meg a kapcsolat is, az azért van mert a személyiségük, humorérzékük nagyon passzol egymàshoz. Létező dolog. Persze van amiben különböznek, de simàn gond nélkül megoldjàk egymàs közt:). Mi is ilyenek vagyunk. 8 éve együtt. Pl A kedvesem nem szereti hogy középről nyomom a fogkrémet, de egy ilyen apró hülyeségen nem akad fent. Èn pl nagyrészt vidéken nőttem fel, a pàrom egész életében Budapesten élt. Èn pl imàdok sokàig aludni ha van lehetőségem, Délutàn 1-2 előtt nem kelek fel. A férjem màr 8- kor kukorékol. Mégse zajong, hanem bekapcsolja a gépet és fülessel sorozatokat néz. Ha kimegyek valamiért a konyhàba, megkérdem tőle is kell e valami. Tekintettel vagyunk egymàsra. stb stb. Ő picit csavargós, én itthonülősebb vagyok. Ő szereti a gyerekeket, nekem közömbösek, nincs türelmem hozzàjuk, de pl Mindketten imàdjuk a kutyàkat.

Nincs tökéletes ember , pàrban is csak àtvitt értelemben. , csak olyan van, hogy 2 ember szereti egymâst, nagyrészt passzolnak, a többit meg megbeszélik:, tudnak kommunikàlni emberi módon, nem kiabàlva, veszekedve...Marha unalmas lenne olyan emberrel lenni hosszútàvon aki mindenben egyetért, mindenre bólogat amire te is. Kellenek az apró különbségek amik színt visznek a közös életbe, de nem akkoràk, hogy szakadékot képezzenek közted és a pàrod közt. :) kb ennyi. 32/N

2018. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

12 Neeem. Hanem inkább azt,hogy akivel jó a szex a szabadidőnket jól el tudjuk töllteni együtt,azzal hogyhogy egyezik az îzlésünk lakberendezés terén is,mitől van ez??:))

Vagy pl nekem nagyszüleim falusiak azért egy tipikus szolis műkörmös pláza lány,biztos sírógörcsöt kapna ott,mert csak kerti wc és hordozható fürdőkád van fürdőszoba gyanánt,viszont egy szolidabb kirándulós sátorozós lánynak kaland ott lakni. Vagy a pláza hölgy valszeg szaladna a tyúk,liba, kacsa, tehén elől, miután öklendezett a szaguktól. De nekem pl nem ideállom az olyan. Ezért kérdeztem a "csomagot"hogy összefügg e pl átlagosan szép kinézett a háziasság...

2018. jún. 25. 15:19
 15/16 anonim ***** válasza:
#11: Persze, nekem is vannak kikötéseim. Kell óriási könyvespolc, ne legyen túl csicsás, de ilyet még egy lány sem akart, akivel találkoztam. A többiben meg nekem mindegy lett volna a lakberendezés.
2018. jún. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15! Sokaknak tetszik mostanában egy(nem jut eszembe stîlus neve) számomra túl modern lakberendezési stìlus. Számomra csicsás (estleg mutatós)de haszontalan. Helyet foglalja de nm pakolható,kényelmetlen a szék minden napi használatra, divat a fehér ülő garnitúra na kb 2-3év után undorìtóan néz ki.Én ilyeb téren az egyszerű letisztult stílus híve vagyok.Kényelem és praktikum. Na de ez nagyrészt más téma.
2018. jún. 26. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!