Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nagyon zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon zavar hogy nem volt kedve a baratomnak hozzam?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, napközben küldtem neki egy fehérneműs képet amire nem reagált semmit.. csak később miután gondoltam és szovatettem más elfoglaltsága van ami "fontosabb"...

Ez engem nagyon szxxrul érint az Ex barátom miatt mert ott nagyon sokszor utasított el mikor szexelni szerettem volna... és akkor Meg hónapokon keresztül magamban kerestem a hibát... Ezen az alkalmon egyből az jutott az eszembe hogy nem akarok ebbe a hibába esni újra hogy felesleges köröket fussak bárkivel már az elején... egyébként nagyon jó a szex köztünk, meg a kapcsolat is meg ha elég egyedi is az esetünk.. most egy ideje nem egy helyen vagyunk így a közös videózas gyanánt küldtem a fotot...

Hogyan ne reagáljam túl az ilyeafajta elutasitast?

22/n


2018. jún. 24. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Lehet az nap már kiverte és/vagy nincs kedve hozzá. Ne reagáld túl, menj és masztizz egyet, aztán nem lesznek efféle gondolataid.
2018. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
22 éves vagy???!!! Komolyan 22 évesen kell közölni veled, hogy a férfiak nem ugranak minden pillanatban arra, ha küldesz nekik egy fehérneműs képet? Akkor, most szólok: Néha van pár dolgunk, néha csinálunk ezt-azt, pl. dolgozunk és hasonlók. És nincs mindig kedvünk a szexhez, bármennyire is próbálják páran azt tolni, hogy 2 bites ösztönlények vagyunk.
2018. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Konkrétan ezt mondta h nincs kedve hozza..

Ez nem nagy dolog, csak amit emlitettem engem ez rosszul érint az exem miatt... honapokig tartó kínlódás árán jöttem ra h csak az időmet pazarlom ra és magamban kerestem a hibat...

2018. jún. 24. 23:21
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves kettes valaszado nem nem Neked kell közölni 22 évesen, itt a kérdésem tárgya az az hogy hogyan ne reagaljam ezt túl a múltbeli szxxrsagok felhantorgatasa nélkül...
2018. jún. 24. 23:22
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
#4: Úgy, hogy a piros kéz nyomkodása helyett 22 évesen viselkedj 22 évesként.
2018. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
elvonatkoztatni exedtől...?
2018. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen...! Rég nem vagyok vele együtt, meg hidegen hagy az ember, de ez a helyzet eszembe jutatta a rosszat amit akkor nekem ezzel okozott..
2018. jún. 24. 23:40
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Érdemes átgondolni és túljutni az előző kapcsolaton, mielőtt újba kezdenél. Amit leírtál, azon egyszerű kommunikációval és nulla őrlődéssel túl lehet lépni.
2018. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a gyökere egy önértékelési probléma.


Nem vagy elégedett magaddal, igényled a külső, pozitív visszaigazolást, a pozitív önképed instabil, ezért éled meg kudarcnak ha nem kapod meg a várt reakciót.


Mikor ezt megéled a racionalitásod kikapcsol és az érzelmeid kontrollálatlanul uralkodnak feletted, beszűkítve a tudatodat.Így történhet meg, hogy nem realizálod a helyzetet és azt !érzed!, hogy "a párom nem kíván engem.", és nem azt !tudod!, hogy "a párom nem kívánja a szexet".A kettő között óriási a különbség.


Az önbizalom belülről fakad, nem igényel külső megerősítést, nem remeg meg ha nem kap figyelmet.


Ezzel kell dolgoznod ha szeretnéd meghaladni a problémádat és megérkezni egy minőségibb lelki állapotba.


Azt tudod csinálni, hogy:


1.Megtanulod az érzelmeidet feltételes reflexként !tudatosan! vizsgálni.

2.Megtanulod helyén kezelni a dolgokat.Az online csevegésben nincs értelme szexuális jellegnek, mert nincs ott helye, egy képpel nem lehet lefeküdni, nem lehet vele mit kezdeni egy ilyen szituációban.


A tudatosság a kulcs.

2018. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
És mi lenne, ha ő bombázna a péniszéről készült képekkel és megsértődne, ha az egyik ilyen képre épp nem lenne kedved nedvességtől tocsogó litániákat visszaírnod?
2018. jún. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!