Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a barátomnak? Annyira zavar. Ha meglátom düh önt el.18L

Figyelt kérdés

Tetszik neki egy nő, kb. így néz ki: [link]


Tudja, hogy zavar, mármint az, hogy jóban vannak...azaz voltak, mert megkértem, hogy hanyagolja. A minap mégis találtam egy smt-t a telójában, amit ez a nőci küldött.


Mit eszik rajta. Én 48 kg. vagyok, ő meg???? A különbségre, eltérésre célzom.


A haverja mesélte (mivel sülve-főve együtt vannak, őt kérdeztem meg), hogy a barátom szépnek, dögösnek, szexinek tartja... De a haver szerint is szép, rendes, kedves a csaj.


Borzasztóan zavar ez az egész.


Mit eszik rajta?


2015. dec. 3. 21:03
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A barátom hűséges, csak ez a barátság gyanús nekem. Zavar a tudat, hogy esetleg csevegnek.
2015. dec. 3. 21:04
 2/21 anonim ***** válasza:
Mi volt abban az sms-ben?
2015. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Szereti a husit.

Amúgy olyan nővel is nagyon kellemes ám a szex. Puha és sokkal jobb ráfeküdni. :)

2015. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, itt az a baj, hogy te rettentően féltékeny vagy és ezzel azt fogod elérni, amit nem szeretnél. Minél távolabb akarod tartani pórázzal a pasidat ettől a csajtól, annál közelebb fognak kerülni egymáshoz.

Ha tudod, hogy a pasid hűséges, akkor miért kételkedsz benne?

A másik pedig, te mint nő, úgysem fogod megérteni a pasik szépségízlését. Te nő más mércével nézel meg egy másik, konkurencia, nőt!

Szóval ezekről csak ennyit röviden!


(A féltékenység pedig önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban!)

2015. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Lehet bejön neki, és most kitapogatja mik a lehetőségei.
2015. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az sms egy válasz volt. A barátom hívta kávézni, arra válaszolt, miközben állítólag nem beszél vele...
2015. dec. 3. 21:17
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy. Csak ennyi a baj. Szerintem ezzel a testtel semmi baj sincs. A férfiak szeretik érezni a Nőt. Nem pedig azt, hogy kiszúrja a bordájuk az oldalukat. Viszont ha el akar menni akkor úgyis elmegy. Felesleges stresszelned magad ezen. Ha beszélni akar vele, meg fogja találni a módját rá. Legfeljebb majd neked hazudik.
2015. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hűséges, de nem azért barátkozik vele, mert de nagy haverok, hanem bejön neki. Legalábbis így jött le a haverja szavaiból. Én se spanolok pasikkal...
2015. dec. 3. 21:19
 9/21 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hazudott. Úgy is megcsinálta, csak azt nem értem, h miért?
2015. dec. 3. 21:21
 10/21 rrrrrreennnnn ***** válasza:
80%

Jajj de egy féltékeny idegölő emberke vagy. Ès szerencsés a baràtoddal,amiért még nem zavart el a h a l à l f****a. Te akarod megszabni,hogy kikkel baràtkozzon? Hogy ne legyenek csaj baràtai?Jajj...

Ès ostobenkò vagy! De fàjdalmasan! Azért mert deszka vagy, ne ess tévedésbe. A férfiak egy része nagyon izgatònak talàlja az ilyen csajokat. Mivel lennél te több,jobb,mint egy ilyen làny?

Làtszik,milyen agyatlan vagy. Azt hiszed,hogy te jobb vagy bàrkinél,mert vékony vagy!!!!

Megöl a féltékenység! Nem csoda,hogy a baràtod nem őszinte!

Jò csaj és ha neked negyede ilyen szép arcod van, nem lehetsz nagyon rùt;-)

2015. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!