Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a leghosszabb idő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leghosszabb idő egy hosszabb párkapcsolatotokban (3-4 év felett), amikor nem volt köztetek szex?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

4 hónap, mert páromnak balesete volt és nagyon súlyosan megsérült. Természetesen nem volt gond részemről, nem csaltam meg, semmi ilyesmi. Miután felépült nem volt semmi gond.


N

2018. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

7 éves kapcsolatban hozzávetőleg 1,5-2 év. Családi, majd párkapcsolati, aztán anyagi válság. Éppen túlélni kellett így nagyon ritkán jutott eszünkbe. Mikor egyikünknek eszébe jutott, a másiknak volt valami gondja.

31/f

2018. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A házasságunk utolsó kb 6 évében 4-6 havonta volt szex. Volt sűrűbb időszak is, egy fél éves szünet után teherbe estem, terhesen végig szexeltünk. Utána semmi megint fél évig. Aztán pár aktus kb heti 2-re lebontva 1-2 hónapig aztán megint semmi.


Ok? Szexuális elhidegülés.Nem veszekedtünk, nem balhéztunk, nem én erőltettem rá a gyereket.

2018. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
8 hét. 6 hétig külföldön voltam Erasmussal, aztán benyaltam egy fertőzést...
2018. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!