Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mennyi idő után feküdtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után feküdtetek le először az első párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
És hány évesek voltatok? Lányok, a barátotok akkor szűz volt? Fiúk, ti mennyit vagytok hajlandóak várni? Tapasztalatokat szívesen elolvasok, köszönöm!

2015. szept. 5. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

En 15 eves voltam fel ebet vártunk mindketten szűzek voltunk :D meg mindig együtt vagyunk

21/L

2015. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi 2 hónap után. Én már nem voltam szűz, ő igen. F
2015. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

3 hónap után feküdtem le az első párommal!


21 éves voltam. A párom már nem volt szűz! De életem legrosszabb élménye volt. A páromat nem igazán érdekelte hogy fáj-e vagy nem. Meg konkrétan azonnal elment ahogy belém hatolt. Szóval az egészből, a fájdalmon kívül, nem nagyon maradt meg semmi. Esetleg az előtte lévő, előjáték volt jó! Szóval vége is lett a kapcsolatunknak! A 2. páromnak, "jelenleg is vele vagyok" emiatt nagyon nehezen nyíltam meg, de beszéltem neki erről és csodálatos élmény volt vele a 2. első! :)

2015. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az első szex egy asszonnyal volt, (19 voltam) egész éjszaka döngettünk. Állandóan dicsért. Megalapozta a szexuális + hozzáállásomat! 7 x mentem el azon az éjjelen!

A következő kapcsolatban 1 hónap múlva volt talán az első szex!

2015. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17 voltam, az akkori barátom nem volt szűz (erre bizonyíték is volt), mégis iszonyú volt vele. 1 hónappal az első találkozásunk után történt. Rá 1 hónapra meg szakítottam vele.
2015. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az elsőben nem volt ilyen :D összesen egy hónapig tartott..

18/F

2015. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én 19 voltam, és a barátom is. Mindketten szüzek és kb 2 hónap vagy 1,5 után feküdtem le vele. Már nagyon kívántuk egymást és adódott egy alkalom, amikor üres lakásban náluk voltunk. Nagyon jó volt, igaz hogy fájt először nagyon és sírtam is egy kicsit meg elérzékenyültem, de mégis jó élményként tekintek vissza rá, mert annyira szerelmes voltam és vagyok belé. Még mindig együtt vagyunk. Egyszóval romantikus volt és másnap reggel is megint megpróbáltuk, akkor még jobb volt és azóta is csak egyre jobb. :)
2015. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Itt úgy látszik én voltam a legturelmesebb, 6 hónap. Ő 17 volt, én 18.
2015. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15 évesen jöttem össze az első barátommal, mi kb egy évet vártunk :) a barátom is szűz volt
2015. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18 voltam, a barátom 23, 8 hónapot várt arra, hogy azt mondjam, oké, felkészültem. Mindketten szüzek voltunk. Olyan semmilyen volt igazából. Kicsit többet vártam a dologtól. Mondjuk szakításkor a szememre vetette, hogy más nem várt volna ennyit rám. Eléggé a lelkembe gázolt.
2015. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!