Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori a ti párkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a ti párkapcsolatotokban, hogy a szexet nyíltan a nő kezdeményezi? Hogyan történik?

Figyelt kérdés

A nyíltan szó alatt azt értem, hogy nem mondjuk csábítóan, óvatosan viselkedik, és hagyja, hogy megtörténjen, hanem egyértelműen, határozottan a nő kezdeményez. Komoly, tartós párkapcsolatban élőknél mennyire gyakori ez? És hogyan történik?


A kérdést kíváncsiságból tettem fel.



2015. szept. 9. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt már olyan párom, aki kezdeményezett, és én azt nagyon értékelem. A mostani párom sajnos visszahúzódó ilyen téren, de azért a szex megy! :-)
2015. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy zajlik, hogy amikor megkíván akkor határozottan megcsókol, megmarkolja a farkam és ezzel jelzi h menjünk :D de volt olyan h a konyhában elővettem és elkezdett vele játszani és a vége itt is hatalmas szex lett

általában heti 1-2 alkalommal ő kezdeményez

19/F

2015. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

En ilyen vagyok. Ha megkivanom ot nem varom hogy jojjon utannam. Egyszeruen ha tv-zik az olebe ulok es elkezdem csokolgatni.

Vagy volt mar hogy megfogtam a kezet es behuztam ot a haloba es levetkoztem elotte. Rogton tudta mit akarok :) vagy zuhanyzas kozben bementem hozza es a szammal kenyeztettem :)

Ezeregy modja volt mar hogy tudtara adtam kivanom őt :) 24l

2015. szept. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg módja van, általában már a szemkontaktusból kiderül.
2015. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szinte mindig így van, mert elég kevés a szex és már nincs kedvem utalgatni. Van, hogy csak megkérdezem, hogy "Nem szexelünk?" vagy megjegyzem, hogy "Szexeljünk.". De volt már olyan is, hogy pucéran odasétáltam és mondtam, hogy "Dugj meg, most rögtön!"... Semmivel sem hatásosabb, mint ha utalnék rá...
2015. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
pl elkezdi markolaszni a farkamat es gunyosan nevet :D
2015. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb exem elég gyorsan a lényegre tért, pl.:

-Megmarkolta a farkam és mondta, hogy dugjam meg hátúlról

-Egy másik néha lazán benyögte, hogy most legyen fenékbe

-Vagy amikor zuhany után ráült a számra, hogy nyaljam ki

-Erdei sétán kigombolt a nadrágom és leszopott

-Vagy talira készült a barátnőivel és addig nyalogassam


Szerintem ez kb így normális ha egy nő mondja, hogy mit akar és a férfi szintén...még ha nem is konkrét aktus csak orális szex. Én is eléjük álltam spontán, hogy most jól esne egy leszopás, vagy csak simán letámadtam és dugtunk egy jót. Szerencsére olyanokkal jártam akik éltek-haltak a spontán szexért.

2015. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok 1,5 éve élek párkapcsolatban 1 éve élettási kapcsolatban .. 90%-ba mindig én kezdeményezek!! 19L
2015. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as vagyok .. álltalában rámászok (ha ágyban vagyunk) vagy a falhoz döntöm és elkezdem csolkolgatni a testét szépen lassan lefelé haladva álltalában értékeli :)
2015. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!