Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom kényszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom kényszerből az exéhez költözik olcsó albérlet miatt?

Figyelt kérdés

Barátnőm idén nyáron végez egyetemen. Eddig kollégista volt és mellette dolgozott. Felvették teljes állásba, aminek örülök mert így biztos nem költözik haza. Viszont nagyon drágák az albik. Expárja nem rég vett lakást és felajánlotta h költözzön hozzá: saját szobába és csak a rezsit fizetné.

Még expárjának az édesanyja is szólt a barátnőmnek h örülne ha ő cuccolna oda. Anno nagyon kedvelték egymást.


Én ennek nem örülnék féltékeny lennék és hát eleve nem tetszik az ötlet.


Mégis mit tehetnék? Hozzám nem költözhet mert 50 m2-en 3an lakunk a szüleimmel.



2018. jún. 25. 22:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Fél órája nevetek a kérdésen xd ez nagyon vicces xdd végem
2018. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Mit hittél bevallja, hogy igen vele jobb volt az ágyban?

Nő vagyok nekem eszembe sem jutna a volt páromhoz költözni még, ha csak fél évet is lettem volna vele.


Feljönnek a régi emlékek....

Ketten laknak majd ott?

Néha te is átmész?:D

2018. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%
Én kidobnám a csajt, ha nem velem kültözne külön albérletbe, hanem az exéhez, aki párszor meg is dughatná közben.
2018. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Költözz te is oda az exéhez; jobbat most hirtelen nem tudok.
2018. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Húúúú, ez egy nagyon szenzitív téma. Őszintén? Én sem bíznék a szituációban, ha a barátnőd még tartja is magát, de az exe biztosan befog próbálkozni, lökni fogja neki a dumát tudat alatt pedig befolyásolni fogja. Szerintem találjatok ki mást, ez nem egy életképes történet.
2018. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Most viccelsz ugye? Még a felvetésért is úgy lebasznám a csajt hogy hihetetlen. Ne legyél már ennyire töketlen...
2018. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Hát nem szithatom meg érte, hisz hozzám nem jöhet és közös albiba se megyünk. Anyagilag se tudnám támogatni h ő menjen albiba.

Ő pedig nem engedheti meg magának a 60 ezret (jó esetben) havonta.


Amúgy pedig inkább az exe, mint egy vadidegen srác. Hisz ő róla legalább tudom, hogy egy ujjal se érne hozzá bántás céljából. Nem erőszakoskodna, hisz mindig is a barátnőm volt a dominánsabb az ő kapcsolatukban.


Szóval nem tudok ellene tenni.

2018. jún. 29. 18:39
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát srác, te nagyon töketlen vagy. Moért nem tudsz vele összeköltözni? Miért nem költözhet hozzád? Oké hogy 3an vagytok de most addig amíg nem szeditek össze magatokat nem lehet? Te mit dolgozol?
2018. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!