Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiam külföldön dolgozik, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiam külföldön dolgozik, és kapcsolatba került egy lánnyal. A gond az, hogy a fiamnak 2 éve tartó kapcsolata van itthon. Mit tehet egy szülő?

Figyelt kérdés
Csak barátságnak indult köztük a dolog, de minél több időt töltöttek együtt, kialakult valami kötődés szerű, és rendszeres szexuális kapcsolat is. A barátnője semmit nem tud, és a fiam nem akar szakítani vele. A másik lány is tud az itthoni kapcsolatról, de mégsem tudnak szakítani. Pedig többször is próbálták, bűntudatuk is van a dolgok miatt. Megígértem, hogy nem árulom el őket!Én ellenzem ezt a dolgot, szerintem választania kellene a fiamnak, de egyenlőre képtelen. Félek, hogy baj lesz ebből, és mindannyian sérülni fognak

2018. jún. 26. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, én nem szólnék a csajnak, mert nincs közöm a párkapcsolatukhoz, de a fiamanka megmondanám, hogy egy büdös suttyó.
2018. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem ne szólj az itthoni b.nőnek.

Semmi közöd, hozzá.

És ha el is mondod akkor se biztos hogy hinni fog Neked, mert lehet hogy a fiad mindent tagad majd.

És hát akkor jön majd az a anyós-mennye vidzony amit nem hiszem hogy szeretnél


Személy szerint én falra is másznék egy ilyen anyóstól aki mindenbe bele üti az orrát.

Másik pedig, nem tudhatod hogy az itthoni csajnak nincs e szintén valakije.

2018. okt. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lett a fiadékkal, kérdező?
2023. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!