Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ennyire nem megértő valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire nem megértő valaki, érdemes vele foglalkozni?

Figyelt kérdés
Történt egy eset,ahol mindketten ott voltunk másokkal.A gond az volt,hogy többet ittam a kelleténél,pedig régóta figyelek már erre.Az a kisebbik gáz ami ott volt,egyedül mentem haza,és a hazajutásom körülményei nagyobb gáz magam előtt,és nem bírok a tükörbe nézni ez miatt azóta.Főleg az utcára kimenni,mert ezt látta 1-2 ember.Kikapcsoltam a telefonom,és magamba zuhantam 2 napra.Pár mondatban ezt leírtam tegnap a barátomnak.Amire az volt a reakció,hogy biztos jól szórakozok mással,keressek mást ha ennyire jól érzem magam,mert tuti ezért vagyok kikapcsolva.Fel se fogta mi a bajom.Nem vállveregetést vártam,csak 1-2 biztató szót,hogy ne roskadjak ennyire magamba ez miatt.A múltban már vétettem pár ilyen hibát,ezért is nagyon fontos volt eddig,hogy több ilyen ne történjen,és ez az egyetlen ilyen téma amitől teljesen be tudok fordulni.
2018. jún. 27. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Párkapcsolatban nem kellene elérhetetlennek lenni, helyette beszélni kellene arról, hogy mi van, akkor megértést is várhatnál. Ha csak úgy ukkmukkfukk eltűnsz egy szó nélkül napokra, azt bevallom én sem érteném.

31/f

2018. jún. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tűntem el,e-mailt írtam,a telefonom volt csak kikapcsolva.
2018. jún. 27. 07:11
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Még nem volt elég erős a kapcsolatotok. Azt hitte, hogy hazudsz.


Te pedig magad k..pted szembe a viselkedéseddel. Eddig nem volt következménye a tettednek, de most van. Remélem ez elég indok lesz arra, hogy innentől kezdve ne vedelj.


És szerintem emiatt teljesen felesleges volt kikapcsolni a telefonod. Önsajnálattal nem mész sehova.

2018. jún. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mégis mi történt út közben, ami miatt 2 napra magadba zuhantál?
2018. jún. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha valaki ennyire képtelen kontrollálni magát, érdemes vele foglalkozni? Teljesen megértem a barátodat, hogy nem kell neki alkoholista barátnő.
2018. jún. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös azért túlzásokba ne essünk... Én 2 és fél éve vagyok párommal, ezalatt egyszer nagyon leittam magam. Azóta a szilveszteri 1 pezsgőnél többet nem ittam. Ha nem rendszeres a dolog, messze nem beszélhetünk alkoholizmusról. Baromságot mindenki csinál, a lényeg, hogy tanuljon belőle. Bár nálunk párom a mai napig azt vallja, hogy nagyon cuki voltam, ezt most sem értem, de mindegy. A másnapi bűntudat szexet pedig a mai napig az egyik legjobbnak tartja, amiért teljesen megérte utánam takarítania :D


Kérdező, az engem is érdekelne, mi történt, amiért magadba zuhantál. Eltűnni, még ha emailt írtál is neki, tényleg nem kellett volna. Gondolom úgy érzi, hogy nem bízol benne, nem hozzá fordulsz, ha baj van. Akármilyen gáz, kapcsolatban az első, hogy a másikhoz fordulunk. Ettől is erősödik a kapcsolat.

2018. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaa hogy 2 napig semmi hír, telefon kikaps aztán meg csodálkozol??? Gecc mit hisznek némelyek! Mi legyen a f@$zid gondolatolvasó??
2018. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!