Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akipszichopatáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akipszichopatával jár, vagy járt? MEddig lehet bírni?

Figyelt kérdés
Borzalmas a barátom. A kapcsolatunk elején maga volt az álompár: kedves, udvarias, elhitette velem, hogy mennyire szeret, de most már egyáltalán nem olyan. Bánt, ok nélkül bunkó velem, egyik pillanatban még ölelget meg mondogatja, hogy mennyire szeret, másik pillanatban meg a fejemhez vágja, hogy ő nem látja velem a közös jövőt. Minden más lánnyal nagyon kedves, engem meg folyton csak bánt. Nem egyszer lemondta a programunkat, mert az utolsó pillanatban egy másik lány megkérte, hogy segítsen neki valamit és amikor ezt szvá tettem, hogy annak a másiknak kellett volna mondania, hogy nem ér rá, ert már velem van programja, akkor meg letámadott, hogy én féltékeny vagyok vagyok. Egyébként ő borzasztó féltékeny, rám csak rám sem nézhet másik férfi, mert attól már dührohamot kap. 2 és fél éve húzom már, lassan teljesen belebetegszem. Mindig gyomorgörcsöt kapok, hogy mi baja lesz éppen, vagy miért fog bántani. Rég ott hagytam volna már, de mindenki azt mondogatja nekem a környezetünkből, hogy azért ilyen, mert beteg és nélkülem felakasztaná magát meg az anyja is mondogatja, hogy milyen jó, hogy vele vagyok, mert végre szereti valaki. Nagyon félek, hogy tényleg krt tenne magában, ha elhagynám, mert amikor kifakadok és mondom, hogy elegem van belőle, akkor odajön, bújik hozzám és követelőzik, mint egy kisfiú, hogy szeressem már nagyon. Teljesen orvosi eset! Már próbáltam is mondogatni neki, hogy menjen el szakemberhez, de nem hajlandó, ordított velem, hogy én menjek a féltékenységemmel. Meddig lehet ezt bírni? Akik ilyennel élnek, azoknak hogy megy hosszútávon? Ha elhagyom és tényleg kárt tesz magában, mindenki engem fog hibáztatni érte. Nem tudtam, hogy pszichopata, ha tudtam volna nem jártam volna vele.

2018. ápr. 25. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Dehogy köti fel magát!! Az ilyen csak magát szereti.

De ugyse hagyod el, mert kb a kerdesedben ezt meg is valaszoltad

2018. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Addig lehet bírni, amíg akarod.
2018. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Indokot keresen miért ne hagyd el. Van ezer indok hogy ne foglalkozz vele de te ezeket nem akarod észrevenni.

Menekülj addig amig lehet.

2018. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Én Mazdával járok. Neked is ki kéne próbálnod.
2018. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Pszichopata? Tudod is, hogy az tulajdonképpen mit jelent, vagy csak rámondjátok/rámondod?

Ez most nem kötekedés, tényleg érdekel.

2018. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Nagy kár lenne érte, tényleg...
2018. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg tudom mi az, mert mondták nekem, hogy az és utánaolvastam, hogy mi az. Átnéztem egy csomó cikket róla.


Kedves válaszoló, aki a Mazdát írta! Remélem most elégedett vagy magaddal, hogy te milyen humoros vagy és milyen jó poént találtál ki. Nem szeretnék belegázolni a lelkivilágodba, de ez kicsit sem volt vicces.

2018. ápr. 26. 00:41
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Miért vagy még mindig vele??!! Hidd el, ennél még egy Mazdával is jobban jársz.
2018. ápr. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is Mazdám van! Imádom, sose fogom lecserélni!

Ellenben az ilye faxokkal, mint akivel te jársz. Én a második bunkó beszólása után kivágom, nekem aztán hisztizhet, hogy szeressem. Öngyilkos is lehet, lexarom, nekem csak az a lényeg, hogy megszabaduljak tőle és soha többé ne lássam. Ez pedig teljesül ebben az esetben is.


Kerdező: te meg áldozat típus vagy. Olvasgass erről is!

Ha az első (második) esetnél kidobod, amikor bunkózik, nem juttok el idáig. Te viszont ezt eltűrted. Azért viselkedik így veled, mert nem fél elveszíteni. Tudja, hogy egy kicsit puncsol, és megenyhülsz. Ezért legközelebb is bántani fog, mert ő ezt élvezi. Neki nem rád van szüksége, hanem olyanra, akit bánthat, bunkózhat vele, és elviseli.

Te vagy a hülye, hogy nem hagyod ott.

2018. ápr. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Nem fog kárt tenni magában, ez biztos. Ezért ne tedd már tönkre az életed. De nem lesz könnyű a szakítás, zaklatni fog utána egy jó darabig, erre készülj fel.
2018. ápr. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!