Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki egyszer nagyot csalódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer nagyot csalódott vkibe akit szeretett. Lehet még igazán szerelmes? és ha igen miért fél az újtól?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:

persze h lehet szerelmes :)én pl most is az vagyok..egy elég nagy csalódáson mentem keresztül(majdnem öngyilkos lettem)szval bármin túl lehet tenni,csak akarni kell :)

egyébként azért fél az újtól hogy ne hogy ugyan úgy csalódjon abba az illetőbe,illetve nem akarja h jobban fájjon.Legalább is nálam így volt..én ezt éreztem :/

2010. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Fél az újtól.

Mert fél az újabb csalódásoktól. De az ember nem menekülhet el mindig a félelmei elől. Szembe kell nézni velük.

A válaszom, igen, lehet szerelmes.

Az ember életében akár többször is lehet szerelmes.

Kívánom, hogy hamar legyél túl a szerelmi bánaton és csak a jövőbe tekints!

2010. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az élet az örömmel a bánattal fájdalommal együtt jár,hiába szeretnénk kibújni előle néha kell hagyni hogy fájjon,hogy utána könnyebben múljon el...."Néha az öszzedőlt romok felett a legszebb virág fakad"...
2010. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...remélem egyszer tényleg sikerül újra szeretnem,de nem mostanába lesz=(
2010. jún. 17. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Az idő begyógyít minden sebet.Tapasztaltam
2010. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
idő...:Sén is tapasztaltam már egyszer..de most teljesen más a helyzet...=(
2010. jún. 18. 16:28
 7/8 anonim válasza:
így van, idő múltával begyógyul, s sokkal szerelmesebb, sokkal boldogabb is lehetsz, a rági pedig csak egy mosoly lesz:)
2010. jún. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm=)de már nem leszek szerelmes....nem hiszek benne:S
2010. jún. 23. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!