Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem 20 év után szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem 20 év után szerelmes más nőbe?

Figyelt kérdés

Tagadja, de ha szerelmes zene megy sír, persze nekem azt mondja, hogy allergia...

Ha rákérdezek akkor bolond vagyok!

Ha elmúlt a szerelem, akkor megy másikat keresni, megy hóditani újat. Hogy ezekbe a szerelmekbe mi fér bele azt nem tudom, tehát hogy szex volt e..


Leáll beszélget velük, kikérdezi a magánéletüket, és próbál úgy élni itthon.


Mit tennétek?


2018. jún. 22. 08:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki megy hódítani másikat, az nem sír az egyik után.
2018. jún. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Kikkel áll le beszélgetni?

Ha szerelmes az egy nő volna.

Más ügyekben rendesen tudtok kommunikálni?

2018. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Mi van? Te érted, amit írtál??

20éve vagy a felesége, de lövésed sincs róla, miket csinál a bikàd? Leszerelmesedik random nőkbe, te meg csak bambàn elnézed ezt?

2018. jún. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mindenkivel, bemegy kisboltokba, nagy áruházakba, éttermekbe, mindenhova ahol tud ismerkedni.


Ezt persze tagadja, de aztán mikor ideges akkor elszólja magát. Hogy itt is volt ,ott is volt.

Másnap megint letagadja.


Kikérdezi mit esznek, mit csinálnak hétvégén, Mibe tud segíteni. ÉS akkor segít.

Kertet csinál , autót szerel stb...

Persze tagadja..

2018. jún. 22. 08:23
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

Akkor nem szerelmes, csak hiánYa van.

Tegyél ellene!

2018. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
En kidobnam
2018. jún. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

3-as , ha te ismernéd ,meg nem mondanád róla.

Egyébként olyan munkahelye van ,hogy nem tudom meddig dolgozik, mikor kezd..

Jaa, persze azt mondja, hogy 7-4-ig, de volt hogy elszólta magát, "pénteken csak 1-ig dolgozunk"

Ellenörizni nem tudom,mert nagyon messze dolgozik.


De komolyan olyan h..e dolgai vannak..

Meghallja,hogy a szomszéd csaj affektálva nyávogva hangosan beszél, ennek a lélegzete is eláll.

Vagy a fiam barátnője, szintén ilyen stilusban beszél,

szintén ezt csinálja.

2018. jún. 22. 08:29
 8/19 anonim ***** válasza:
Szánalmas.
2018. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Irok még példát, két éve ültettem borostyánt, a fenyő alá, nehezen indult meg, de mindig mondogatta,hogy milyen ronda, minek ültettem.

Na most tavasszal elkezdett nőni szépen, és akkor bejön csillogó szemmel, a lakásba, bólogatva mondja, hogy milyen szép ez a borostyán.Másnap dettó.

Akkor kimentem megnézni mitől lett olyan szép ez a borstyán hirtelen, hát basszus szivecske alakba nőtt.

Azóta nagyon szép a borostyán , ahogy eljön mellette, megáll nézegeti, majdnem kipottyan a könnye.

És ez így történik.

Ennek valami baja lett? Kapuzárási pánik, vagy mi?

2018. jún. 22. 08:42
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem szoktatok beszélgetni? Számomra elég para kombinációid vannak. Szerintem ti egyáltalán nem is ismeritek egymást a férjeddel...
2018. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!