Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is kifejezetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kifejezetten igazsagtalan velem?

Figyelt kérdés

Lenyeg annyi, hogy az exemmel kb 3 hete mentunk szet. Nem valtunk el haragban, megbeszeltuk, hogy jo baratok maradunk, es utana is sokat beszelgettunk. Most ugrik a majom a vizbe, ugyanis kerdezte tegnap, hogy mit csinalok aznap, es mondtam neki, hogy HIV tesztre kell mennem, ami szerencsere negativ lett, plusz talalkozom egy baratnommel, akit mar regen lattam, aztan erre ilyet szol, hogy nem-e mondanam le a talit, hogy vele legyek.. Mondom minek akarsz kisajatitani? 1 orat utazott azert, hogy lasson, el is kisert a vizsgalatra, es amikor mar majdnem odaert a rendelohoz a baratnom, akkor kozolte, hogy hozhatnek azert aldozatokat a baratsagert.

Este 10kor setalunk a Dunaparton, majd beultunk valahova kavezni, es amikor megneztem az uzeneteket latom, hogy azt irja, hogy ha 7ig nem erek oda hozza a lakasara, akkor elfelejthetem orokre meg hogy ne keressem tobbe. 6:45re kellett visszamennem az eredmenyekert, nem is ertem hogyan gondolta, hogy en majd 7re odaerek hozza ugy, hogy a rendelotol kb 1 orara lakik. Meg korabban is zsarolt, hogy vagy a munka vagy o. Ejszaka mentem dolgozni gyarba, hogy tobb legyen a penz, meg alapjaraton munkamanias vagyok, nemhogy orult volna annak is, hogy teszek a jobb megelhetesert! Ezert ki is dobtam rendesen!

Ti is talalkoztatok mar ehhez hasonlo, elmebajos emberrel?

20 N


2018. jún. 29. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam, igen. Én úgy szabadultam meg tőle, hogy telefonszámot cseréltem.
2018. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nalunk meg pont forditva volt, o tiltott le mindenhonnan :D
2018. jún. 29. 15:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne foglalkozz vele! Az ilyen idiótákat messzire el kell kerülni. Ez csak hiszti, amivel manipulálni akar. Én sem jöttem rá sajnos azonnal, elment a hülyeségeire pár hónapom.
2018. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.

AMit csinál szimpla hiszti és manipuláció.

2018. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyet ertek teljesen. Mondjuk mi nem voltunk egyutt sokat, csak 3 honapot. Az elejen valoban szep volt minden, aztan egyre furabb dolgai lettek. Kozos facebookot is akart, tiszta dedo komolyan mondom. Meg hogy szerinte az a normalis, ha a parok kozos facebookot csinalnak.
2018. jún. 29. 15:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a "maradjunk baràtok" dologban sem hiszek. Ezekből javarészt nem sülnek ki jó dolgok. Képzeld el ha megismersz vkit és nem a baràtnőddel talàlkoztàl volna mekkora balhé lett volna ha ennyin kiakadt. Totál igazsàgtalan a kérdésedre vàlaszolva hagyd a fenébe
2018. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A jó kifejezés a manipulatív, méghozzá kétségbeesetten. Ne foglalkozz vele, ne reagálj rá, hadd vergődjön, majd megunja.
2018. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát te se vagy jobb... Tudod h nem normális de azért barátok akartok lenni... KB alig ismered
2018. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, mi a lófrancért kell az expasival foglalkozni??
2018. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most elmebajos vagy tetszik neked? Mert ugy tűnik tetszik azert foglalkozol vele.
2018. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!