Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belevágjak egy új kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevágjak egy új kapcsolatba vagy "gyászoljam" a régit?

Figyelt kérdés

Szóval 17/L vagyok és 2 hete szakított velem a 25 éves barátom, mert nem feküdtem le vele, de még ez sem tudott kiábrándítani...

Viszont a hétvégét a barátaimmal töltöttem, s megismertem egy srácot, aki nagyon megfogott. Rengeteget beszéltünk, nem csak a csajozós szövegeket nyomta, hanem úgy igazából el tudtam vele beszélgetni mindenről, prolémákról...

Ma eljött hozzám, s azt mondta, hogy nagyon jól érezte velem magát a hétvégén, s szeretne jobban meginsmerni. Mondtam neki, hogy most szakított velem a barátom, s nem nagyon tudok beleugrani egy új kapcsolatba erre megcsókolt, s azt mondta, hogy ebből éreznem kellet, hogy készen vagyok-e egy új kapcsolatra. És háát olyan volt mint életem első csókja, úgy értem annyira izgatott voltam, még remegtem is és olyan volt, mintha nem tudom milyen szerelmes lennék ebbe a pasiba, teljesen a fellegekben jártam. Nagyon tetszik ez a pasi és nagyon aranyos és tudom, hogy ha most nemet mondok neki vagy időt kérek, akkor elvesztem, de úgy érzem ha igent mondanék, akkor fájdalmat okoznék neki, mert nem vagyok benne biztos, hogy nem lenne hatással rám a szakítás, mert azt hiszem innentől kezdve sokkal jobban oda fogok figyelni, hogy kiben bízhatok meg és úgy érzem túlságosan távolságtartónak fog tartani.

Mit gondoltok, mit kellene csinálnom?


2010. jún. 17. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy kezdj egy újat!minek gyászolnál.megérdemli ???nem!!!!!!!!akkor meg?
2010. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Járj vele
2010. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ne gyászolj...

sok boldogságot az újjal :-)

2010. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Új új új új új! Esetleg beszélj vele erről, hogy lehet, hogy nehéz lesz az elején picit neked a szakításod miatt, de biztosan meg fogja érteni, és úgyis hamar túl fogod tenni a másik fiún magad, hisz elég elszomorító, hogy azért szakít mert nem fekszel le vele:( Vágj bele a másik fiúval szerintem!
2010. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem akarom meg mondani, hogy mit csinálj, de nem gondolod, hogy ez a srác túl jó fej? Szerintem az új gyerek is csak le akar fektetni.

A fiúk ilyenek. Tudom, mert én is az vagyok.

Mindig csak azt mondja, amit hallani akarsz.

Megcsókol és azt mondja, hogy ebből tudnod kell, hogy kész vagy-e?

Nem tisztára olyan mint valami nyálas amerikai filmben?

Szerintem ne bízz az új srácban, vagy legalábbis fogadd fentartásokkal.

Akármit is döntessz a végén úgyis bánni fogod.

2010. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire akar téged, akkor meg kell tanulnia várni rád. Ha nem hajlandó várni rád, akkor nem is érdemel meg. Neked pedig egyértelműen idő kell még.
2010. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha annyira megkedvelt, akkor meg tudod vele beszélni, hogy neked még idő kell, ahhoz, hogy őt tudd szeretni, teljes szívedből. Ő sem akarná, hogy az ex árnyékában éljen, mert nem heverted ki teljesen.

Az előbb írták, hogy direkt ilyen "túl" kedves. Van benne valami, ezért lenne érdemes 1-2 hetet várni, addig is megismered egy kicsit.

20N

2010. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

kezdj bele :) Ne gyászold az a srác nem érdemelt meg!!!!

Kezd el érezz jól magad és ne gondolj a múltra:)

2010. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!