Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen tanácstalan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok .2éve vagyunk együtt a barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek volt hosszú kapcsolata már,voltunk szerelmesek is,és majdnem ugyanúgy ért véget a legutóbbi kapcsolatunk.Mikor megismerkedtünk éreztük h „megérkeztünk” és egymás mellett a helyünk..nem mindennapi érzés. 1 évig minden nap találkoztunk(egy iskolába is jártunk)mindent együtt csináltunk,természetes volt h minden nap látjuk egymást.

Aztán 1 év után minden egyre másabb lett.Rengeteget veszekedtünk…alig jártunk mér el.Legtöbbször miatta,mert nem volt kedve.Tavaly fesztiválon sem volt már kedve bulizni…aztán a nyáron nem kerestük egymást 1-hónapig, és közben összejött egy csajjal (akit régen is ismert de azt mondta h nem jön be neki)amúgy tényleg nem az ő ideálja.. meg mondta h eléggé megbánta és a csajt is elküldte,mert engem szeret.

Már egyszerűen sehova nincs kedve menni,tök unalmas,lusta,semmi életcélja nincs,nincsenek haverjai, könyörögni kell neki h elmenjünk valahova..alig bír elindulni..nem lehet vele beszélgetni főleg a kapcsolatunkról,mert szerinte így jó,alig szexelünk már..de mégsem tudok szakítani,mert ő NEM ILYEN… azon is gondolkoztam h ha így viselkedik akkor lehet h már nem szeret ?vagy depressziós lett?? meg nem motiválom..de ha így van akkor miért nem szakít? amikor én szakítottam akkor azt mondta,h ne meg majdnem hogy sírt..szóval ő együtt akar maradni,neki ez így jó…érzem h ő a másik felem és csak reménykedni tudok h megint jó lesz minden. nem akarok rosszul dönteni..mérlegeltem már,de nem jutottam előrébb…:S Várom a tanácsokat..


2010. jún. 17. 15:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá konkrétan: Drágám, te nem ilyen voltál, mi lett veled? Mitől változtál meg? Miért nincs kedved szórakozni?

Ezekre csak ő fog tudni válaszolni.

2010. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy a párod depressziós lett,de nem vagyok orvos úgyhogy ezt biztosan nem tudom állítani.A leírtak alapján még mindig szeret téged,csak valószínüleg ő sem tuja hogy mit akar az élettől.Tanácstalan,rémült.Lehet hogy a másik csajt azért szedte össze mert önbizalomhiánya van és így próbálta bebizonyítani magának hogy még mindig férfi.Bár ez nagyon nagyon csúnya dolog volt tőle hogy ezt tette veled,nem tanácsolom viszont hogy te is tedd meg vele mert annak semmi értelme.Mindenképpen mond el neki hogy ez így neked nem jó és ha erre azt mondja hogy,de neki jó akkor egy önző barom és hagyd a francba.Várj még egy kicsit és ha nem változik akkor hagyd el.

27/L

2010. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

Első válaszoló: Kérdeztem már tőle és olyan hülyeségeket mondott,hogy neki nincs igénye,h eljárjon..pedig tudom,h ez nem így van…mert mikor elmegyünk (2óra könyörgés után,akkor meg jól érzi magát)

Második válaszoló: Tényleg önbizalom hiánya van,és mostanában arról panaszkodik,h olyan érzékennyé vált,mint egy kisgyerek,meg (ahogy te is irtad) meg van rémülve az élettől..stb..

Sajnos már próbáltam vele beszélni és akkor azt reagálta mindig h oké,ő tudja h ez így nem jó és változtatni fog,de aztán semmi sem változik (de lehet,h próbálkozik..)

ÉS ez már egy éve megy...

2010. jún. 17. 16:26
 4/21 anonim ***** válasza:
Valahogy vidd el pszichológushoz. Szerintem.
2010. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig együtt menjetek el pszichológushoz.
2010. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Beszélj vele! Mást nem tudsz! Lehet hogy nagyon nyomultál ami neki nem volt jó.

Különben ne aggódj ő is csak pasiból van :)

2010. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
De mi lenne, ha te nélküle mennél el?
2010. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat.

Igazából rá akaszkodni nem akaszkodtam,mert a 2év alatt nem volt olyan,hogy erőltettem volna,h menjünk ide,meg oda. Mindig alap volt,hogy találkozunk,sőt talán ő többször is hívott fel..És ezért nem értem,h mi ez a nagy tunyaság...meg,h nincs kedve semmihez és kb mindenben csak a rosszat látja..ha nincs pénze akkor az a baj.. ha van,akkor az,h rossz az idő,ezért ne menjünk...stb..

mondjuk most dolgozik és aktiválta magát,lehet h csak az volt a baj,h folyton otthon ült és nem volt,ami lekösse. mindegy! köszönöm a hozzászólásokat. (ami normális volt!)"kedves" utolsó:)

2010. jún. 26. 17:25
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, mi volt a baj a hozzászólásommal.

Azért írtam, hogy menj nélküle egyrészt, mert lehet, hogy nem egyszerűen tunya, hanem már "kinőtt" azokból a programokból (nem tudom, hogy hány évesek vagytok), ahová eddig jártatok, talán másra vágyik. De ha te meg erre, akkor most legyen mindenkinek rossz?

Másrészt, ha elmész nélküle, talán ráébred, hogy tényleg erre van szükséged, és veled megy.

2010. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Jó ,én azt hittem,h ez is egy rosszindulatú hozzászólás,mint a válaszok 80%-a itt gyik-en.

Amúgy 20,21 évesek vagyunk és nem hiszem,h ki lehet nőni programokból. Úgy értem egy kapcsolat nem csak a dugásról szól,már bocsánat...én igényelem,h ha van vkim,akkor menjünk ide-oda. Ha nincs semmi progi,akkor egyszerűen fásult lesz a kapcsolat,meg unalmas. :S

2010. jún. 26. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!