Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha egyszer találtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egyszer találtok egy jólelkű fiút, miért kell kinyírni benne azt ami először megtetszik, és belőle is olyan érzéketlen tuskót csinálni, mint akiktől irtóztok?

Figyelt kérdés
Annyi a történet, hogy egy elromlott házasság után, összejöttem pár lánnyal, mert nekem szükségem van arra, hogy legyen egy normális kapcsolatom! Először minden szép és jó, teljesen el voltak ájulva, milyen figyelmes vagyok, mennyit adok az ágyban, ritka az ilyen férfi, mondják ők! Aztán pár hét, hónap után kezdődik: jó-jó, de ebben még változzak meg, meg abban még változzak meg. Aztán érzem, hogy kezd kihűlni az egész. Én továbbra is bókolok, adok, de egyre inkább kevés, ami még az elején tökéletes volt. Aztán váratlanul jön: ne haragudj, de már nem érzem azt amit az elején, maradjunk barátok, de ez már nem is olyan jó. Aztán szépen lassan megunom, hogy mindig minden kevés, hiszen a házasságomnak is ez vetett véget, és érzem, hogy már nem tudom úgy tisztelni a nőket, mint amikor azt hittem, ez minden nő álma, egy figyelmes, odaadó pasi. Miért nem jó az, ami jó?
2010. jún. 17. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Elkényezteted őket
2010. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
hany eves vagy?
2010. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó kérdés, a tapasztalat ugyanez. Azokkal a pasikkal, akikre vágynak, nem jönnek össze a csajok, mert nem eléggé ún. férfiasak... Vagy ha összejönnek, kezdődik a megváltoztatás-project.

Valószínűleg genetikai/evolúciós okai vannak ennek: a csajoknak biztonságot nyújtó alfahím kell, aki megvédi az otthon-barlangot a kardfogú tigristől, meg a többi alfahímtől, és szállítja a mammutalkatrészeket. (Húst a konyhára, prémet az asszonyra, agyarból való szobrocskát a kandallóra.)

Szerencsére van 1..2 nő, akik ezt nem akarják annyira, hogy tönkre menjen belé a kapcsolat... (Ezek idősebbek, az enyém 37 volt, amikor megismertem. Neki is vannak ilyen becsípődései, de jóval toleránsabb, mint a legtöbb. 4 év van közöttünk, most én vagyok 37.)

2010. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
66%
Ugyan ez van nálam is.Kár hogy nem tudják megtapasztalni a másik végletet!Lehet hogy alázni kell Őket?!
2010. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert mindenki megunja azt ha úgy kapja a dolgokat hogy nem kell ellenszolgáltatás. Tudod, könnyen jön, könnyen megy. Ha nem vagy következetes, és nem csak akkor adsz ha kapsz is, megunnak. Nem jólelkű vagy te,hanem sérült, aki ezzel az odaadással jelzi hogy ő annyi pofont kapott már, sajnálja őt végre valaki. Senki nem fog. Málé vagy, és ez egy finom szó. Lelked mélyén magad sajnáltatod, pedig te jófiú vagy.
2010. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is 30 felett vagyok, kisportolt, régen elég balhés gyerek voltam, de mára lenyugodtam. Tehát a férfiassággal semmi gond, ezt sem én mondtam!
2010. jún. 17. 16:34
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
..pedig te olyan jó fiú vagy, miért érdemled ezt. (kiegészítettem.)
2010. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utálom ha sajnálnak, ezért nem is panaszkodom senkinek. Málé??? Na, ezt sem mondták még rám! Inkább irigyeim vannak, elég jól megy a szekér. Én nem várok sokat!
2010. jún. 17. 16:39
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy hogy megy a szekér, mi köze van a nőkhöz való érzelmi kötődésednek? (Bár ha csak szekérre fussa...:o))


Málé a nőkkel szemben vagy.

2010. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Túl figyelmes vagy. Néha kell a nőknek, hogy azt érezzék, hogy elhanyagolják őket. Ilyenkor, mikor te eltávolodsz tőlük, ők húzódnak közelebb.
2010. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!