Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

13 éve vagyunk együtt a párommal(ő a férfi 40 múlt,én 32)

Az első pár év csodás volt,de aztán az elmúlt 3-4 év már közelsem.

A fiunk 4 múlt.

Vhogy nem működünk férfi/nőként,már csak mintha anyaként nézne rám.

Életmódot váltottam,szépen lementek a feles kilók,jól érzem magam a bőrömben,de nőként a +visszacsatolást itthon nem kapom meg.

Sokat dolgozom itthon is,mentesítem ami alól tudom.

Ha meg akarom beszélni az életünket,hárít.

Ő szeret minket,majd minden jó lesz állítólag...De mitöl?

Nincs intimitás,szex,figyelem.Eleinte próbálkoztam,mára feladtam.

Beszéltünk róla,nincs senkije,stresszre fog mindent.

De belefáradtam,és úgy érzem elég volt.

A gyereknek családban kell felnőnie,ezt sulykolták belém,de saját magam nem számítok?

Gyengédségre,figyelemre vágyom.Még viszonylag fiatal vagyok.

Ti mit tennétek?Felrúgnátok mindent,vagy ebben maradnátok,hátha...


2018. júl. 2. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Kihunyt belőle a vadász ösztön és rád már csak anyaként tekint. Sok 40 éves férfi beleszürkül a gyerek után a házas életbe és csak el van a mindennapjaival. Hazaadja a pénzt meg teszeget valamit otthon, ha kell és neveli a gyereket a többire azt mondja már nincs energiája. Talán iszik is? El jár kocsmázni a haverjaival? Egyáltalán vannak haverjai? Sokan bevállalják a gyereket és erre a sorsa jutnak, mint ti. Ott maradsz még fiatalon és vágyakkal teli, zsong a nunid , de nem kapod meg a betevőt bele... egy jó kapcsolat alapja a szex is, tehát nem húzhatjátok évekig a dolgot gyerek ide vagy oda. Én szintén 40 vagyok, de fiatalosan élek nem szürkültem bele a 40 évesek napjaiba úgy élek, mint 25 évesen és 30-nak nézek ki :) Te látod át a helyzeted, de én azt mondom lépned kell valamerre vagy megoldjátok együtt a dolgot vagy dugatod magad mással érted, ha ő nem akar ez is felmerülhet.
2018. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

KEllemetlen, már csak anyaként néz rád.


Beszélj vele, menjetek szexuálpszichológushoz, vagy akármi, de ez így nem lesz jó.

2018. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos semmiféle terapeutához nem hajlandó elmenni,szerinte tök felesleges.

Kívülről senki meg nem mondaná,hogy gáz van velünk,én meg itt őrlődöm.

:-(

2018. júl. 2. 16:49
 4/4 Izabella220 ***** válasza:
Ezt a kérdést 2 éve én is kiírhattam volna.Én 14 éve vok együtt a párommal ő a férfi 37 én 30 éves.Nagyon különbözőek vagyunk.Voltunk szakítás határán,pont emiatt.Mert már csak voltunk mint a nyugdíjasok.Aztán egy kis különélés után rájöttünk csak együtt vagyunk igazán boldogok,és változtattunk.
2018. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!