Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

A történetem nagyon egyszerű egyesek szemében vicces is lehet de nekem nagyon nem az.Mióta elhagyott csak sírok és annyi erőm sem volt hogy ma bemenjek dolgozni.


Szóval a sztori:

26 éves nő vagyok 2.diplomámat csinálom.A napokban volt a születésnapom amelyre a csoporttársaimtól kaptam ajándékba egy vibrátort.Ők ezt jópofa dolognak tartották..bevallom elsőre én is.Csak arra nem gondoltam hogy otthon életem eddigi legnagyobb szerelme mit fog szólni.

Ugyan is van egy 9 hónapos kapcsolatom amely mint a tornádó hírtelen jött az életembe borított mindent és minden túlzás nélkül halálosan és végzetesen beleszerettem a fiúba.

Hol itt a baj?

Párom kb. 12-13centis pénisszel rendelkezik ami nekem tökéletesen megfelelt ha nem is minden aktusnál volt orgazmusom de minden együttlétet nagyon élveztem vele.Szóval a 9 hónap alatt rájöttem hogy vannak a dolog miatt komplexusai.Szóval mikor hazaállítottam a 22 centis vibrátorral.......Először még nem is volt gond vagy legalábbis nem mutatta hogy gond lenne.

Este még játszottunk is a vibcivel.

Aztán tegnep mikor haza értem suli+munka után 1 levél várt az asztalon és a párom holmijai sehol.

Nem írom le szó szerint hogy mi volt benne de kb. a következő dolgok:

-A barátnőimtől azért kaptam a vibcit mert mikor beszélgettünk egymással biztos szóba jött a szex és én mondtam nekik hogy az övé kicsi nem elég nekem és biztos ezért vettek nekem ekkora vibcit(a dolgon súlyosbít az is hogy párom tudja hogy az exemnek elég nagy volt)

-Miközben este használta a vibcit ő engem figyelt és észrevette hogy mikor egyre feljebb tolta én azt annál jobban élveztem minél feljebb volt.Majd azt is hozzátette hogy kb.18-20 centit nyomott fel.Csak arra nem gondolt hogy én azt élveztem egyre jobban hogy közbe elég rendesen járt a nyelve is.Szóval arra a következtetésre jutott hogy ő nem tud engem kielégíteni és inkább lelép.

Szerintetek ez normális viselkedés amit csinált?Hogy így szó nélkül lelépett és itt hagyott engem.

Szerintetek vissza jön még hozzám?Fogalmam ssincs hol keresssem annyi haverja van össze vissza az országban hogy fogalmam sincs kinél lehet.A telefonja ki van kapcsolva.

Szerintetek ebben a dologban én vagyok a hibás?????

hogyan tudnám vele megértetni hogy nekem csak ő kell és tökéletes vele a szex???Persze ezt csak akkor tudom ha visszajön hozzám.De én nagyon agódok érte mert nagyon makacs önfejű és félek hogy valami kárt tesz magába.


2010. jún. 17. 19:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, ezen tényleg mosolyogtam egy kicsit.

De valahol érthető a srác, ma a csapból is az folyik, hogy minél nagyobb, annál jobb.

Ha arról lett volna szó, hogy eléd áll és a szemedbe mondja, hogy emiatt el akar hagyni, akkor elmondtam volna neki, amit most itt leírtál.

De mivel annyira nem tartott téged, hogy személyesen szakítson, hát én a helyedben nem hívnám vissza. Nem azzal van baj, hogy mekkora a farka. Hanem hogy egy gerinces ember nem így közöl egy ilyen horderejű döntést.

2010. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Több ponton is sántít a dolog.Egyrészt,az egyetemen a csoporttársak érzelmi,és értelmi szintje-legalábbis a nagy többség esetében-azért meghaladja az ,,adjunk vibrátort szülinapra" szintet.

Másrészt,elég gyanús,hogy pusztán ennyiért olajra lép egy férfi.Szóval a pasi viselkedése is nonszensz,meg maga a történet is.

2010. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Ha egy picit is érdekelné az anatómia, tudná, hogy a vagina felső 2/3 részében nincs idegvégződés, tehát tényleg nem számít a méret.


Szerintem ha ennyitől bedurcizott, akkor jobb, ha elment. Majd túl leszel rajta, és keress egy magabiztos férfit.

2010. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

Húúúú, hát ez a véletlenek összjátéka. Ha őszinte szeretnék lenni (bár nő vagyok) én is ezeket gondoltam volna a párod helyében. Sajnos semmi tippet nem tudok adni, esetleg annyit, hogy várj, amíg talán ő keres (de azért próbálkozz!!! te is tovább). Azt hiszem, hogy ez a dolog később is gondot okozott volna, csak a vibri volt, ami kicsit siettette az eseményeket.


De ha te őszintén, tényleg magadban elgondolkodsz...ugye biztosan nem volt ez probléma?

2010. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg!

Én ezt máshogy gondolom mégpedig úgy hogy ő nagyon szeret téged és ő most eléggé maga alatt van hogy sajnos neki ici picije van!

Valahogy probáld felhívni barátait, nyomozz!

Ha megtaláltad beszélgessetek el és magyarázd meg neki a dolgot hogy neked elég az ő picikéje is!Lehet sikerrel jársz sajnos lehet nem!Proba szerencse!


UI:jobb lett volna ha nem mutatod meg neki, mivel gondolhattad volna hogy igy fogja gondolni!

2010. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas lelki gondjai lehetnek a méretével kapcsolatban ha így le tudott lépni.Az első válaszolóval egyet tudok érteni,hogy nem volt elég gerinces.Inkább fű alatt elsunnyogott ahelyett,hogy a szemedbe nézzen és elmondja,hogy mi bántja.Meg tudtátok volna beszélni!

Nyugi vissza fog menni!

2010. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát izé---elég meghitt és bizalmas viszony van akkor a csoporttársak meg kérdező közted, mert vibcit (bocs, de tetszik) nemigen adnak egymásnak tulképp "idegen" emberek...


A párod meg....a párod meg alulkompenzál. Csak azt nem értem, miért kellett tudnia arról, hogy a volt pasidnak mekkora volt, és miért "teregeted" ki itt a neten hogy a párodnak mekkora ? Hátha a csoporttársaid olvassák, aztán még jobbat derülnek rajta?Szal nem értem.

(Különben is nem a méret a lényeg, hanem a szélesség és játékosság.)

2010. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
nem normális viselkedés. Remélem sikerül megbeszélnetek.Nem te vagy a hibás.
2010. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne, könyörgöm, ne játsszuk a nőt!!! Nem kell minden sz@rral kombinálni! (Mondom ezt nőként.)

Egyszerűen annyira mélyen gyökerezett benne ez a pénisz-méret dolog, hogy rögtön arra asszociált. Ez olyan, mintha hazaállítanál egy anorexiás barátnődhöz egy zsák almával, aki erre azt fogja gondolni, hogy biztos azért hoztad, mert kövér...

Nem te vagy a hibás. Olyan férfi miatt ne sírj, aki ellenfelet lát egy elemes kütyüben.

2010. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom de itt ez megy.Előttem egy lány bőr szopó álarcot kapott a többiektől.
2010. jún. 17. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!