Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi van? Hogy vakarjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Hogy vakarjam le róla?

Figyelt kérdés

Tegnap már feltettem a kérdést, de mivel nem kaptam rá tippeket így újra megtenném, csak leírom részletesebben. Érthetőbben.


Van egy párom akivel mondhatom egész jó a kapcsolatom mert még soha nem vesztünk össze az év alatt amióta együtt vagyunk. Ez alatt azt értem, nem volt még lényeges cirkusz, a nézeteltéréseinket nagyjából mindig megtudtuk beszélni. Jó embernek ismertem meg. Autószerelő a foglalkozása.



Nekem viszont szöget ütött a fejembe egy probléma,ami nem hagy nyugodni.

Egészen az eleje óta feltűnt hogy egyik közös ismerős nőnk igen csak gyakran rángatja munkára hivatkozva.  Mintha szándékosan akkora tenné az időpontokat amikor velem van. Van neki egy kamasz lánya, akiről tudni kell hogy tetszik nemi a barátom. Egy semmire kellő életképtelen műcsaj. Se tanulni se dolgozni, csak a csavargás, alkohol és a divatozás.


Úgy gondoltam ezúttal a párommal megyek mert miért ne,addig is együtt vagyunk hisz mostanában keveset tudunk együtt lenni.. Oda érve persze kiderült kocsinak semmi baja nem volt persze.


Kivonult az úri kisasszony lánya. Meglepődött hogy ott vagyok. Nem számított rám. Vállig érő fülbe való, miniszoknya műszempillák ,ilyen nagyot még nem is láttam.. Miközben náluk festés van... Az anyja is tiszta festékes volt és szerintem ez lett vna a normális nem az hogy rákészül a csaj a barátomra.


Én is szoknyában voltam de nem ilyenben,viszont az anyja ezt is megszólta, mert szerinte közönséges és kifog lógni a pinám.. Térdemig ér elől a szoknya. Hátul bokáig. Ilyen típus... Pánt nélküli.



Haragszom a páromra mert elviszi ellenőrizni minden oké-e a kocsival..mikor mondta semmi baja de megteszi mert kisírta a szájuk.. És, bánt hogy felajánlotta nekik addig marad náluk az övé hogy tudjanak mivel járni a 100 méteres körzetbe ahova járnak..Minek? Semmilyen szervíz nem ilyen se maszek..

Ki ajánlgat ilyet... Senki más.. Miért van erre szükség?

Minek?


Fáj hogy nem védett meg..



Mindegy mondtam neki nekem ez nem esett jól.


Azt mondta nincs okom hisztizni.

A pénz pedig pénz.


Ezért kb fél órával később bocsánatot is kért és azt mondta fontosabb vagyok neki nála, és nem vállalja el. Majd beküldeti a szervízükbe, aztán a kollégája megcsinálja. De így tudom nem az ő zsebébe megy a pénz amire szüksége van hanem a cégnek, mert így nem lesz maszek ezt pedig nem akarom.



Mit csináljak a lánnyal hogy hagyja már? Vinnyog neki rendesen...


2018. júl. 4. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem a kérdésedre,de már ott elakadtam,hogy minek jártok ilyen emberekhez.
2018. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

TE semmit, már ha nem akarsz magadból egy szánalmas bohócot csinálni. Majd ha a párod zavarja a dolog, akkor elhajtja.

Egyébként ennyire szar a kapcsolatotok, hogy egy ilyen kis csitri vergődése így képes zavarni? Normális esetben el se kéne érnie az ingerküszöböd, vagy max addig amíg kiröhögöd milyen szánalmas a teperése..

2018. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A baratom az le se szarja az latszik rajta de kit nem zavarna illegeti billegeti magat ott meg a sulyommal piszkal az anyja mikor kover se vagyok
2018. júl. 4. 17:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod azt mondja,hogy nem foglalkozik vele akkor a kedvedért,akkor köszönd meg,és ne gondold meg magad újra,hogy de mégis mert kell a pénz. Elsö lépés. Minden tovâbbi a te egyéni preferenciádtòl függ. Èn pl vagyok annyira bunkó,hogy visszaszólnék mondjuk a szoknyás dolog után,hogy "akkor kedves Marika néni mièrt öltözteti egy útszéli rib.ancnak a lányát?",meg mèg ehhez hasonlókat. De neked nem biztos,hogy ez megoldás.
2018. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Tépd meg akkor mindkettőt, úgyis egy Mónika show színvonalon mozog a történet, az illene hozzá.
2018. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ösnél a pont :D
2018. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

A pároddal kéne ezt megbeszélned, mert amig őt nem zavarja annyira a dolog, addig te nem tudsz csinálni semmit.

Egyébként meg persze kell a pénz, de ne mondja mar, hogy ezen múlik a megélhetése. Pattintsa le a szervízbe, aztán kész, úgy mar nem lesz buli őt ugráltatniuk. De hogy ő otthagyja a kocsiját cserébe, az tényleg vicc... Azért itt a barátoddal is gond van, mert adja alájuk a lovat bőven. Ha nem ugrana nekik mindig, meg nem nxalizna is nekik pluszba, mar nem itt tartana a törtenet. Rengeteg javításra varó jármű van, lesz betevője enélkül is a pasidnak.

2018. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj én nem akartam arra a szintre lesüllyedni megkérdezzem miért öltözködik igy a kicsi lánya..
2018. júl. 4. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne is,hallgass inkabb a 7esre,amit ö irt,az sokkal hasznalhatobb.
2018. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most beszeltem a parommal es azt mondta atdobta a munkat a fonokenek rendes oradijert es hogy igazam van. Orultem neki.
2018. júl. 4. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!