Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek és párotoknak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek és párotoknak milyen biztonsági zár van a telefonotokon?

Figyelt kérdés

Férjemnek először nem volt semmi.... aztán lett a kódos huzogatós ,majd vett új telefont ,és azonnal tette rá az ujjlenyomatosat!

Nem szóltam semmit rá neki,de elgondolkodtatott magamban ,hogy nekem ez titkolózásnak tűnik egy az egyben,hisz mindig nála van a telefon,amikor csak megy valamerre,akkor meg minek rá ez??

Valahogy arra tudok csak gondolni,nekem nincs titkom,nyugodtan kint merem mellette hagyni a telefont.... Nálatok van ilyen?

Ez normális szerintetek ?


2018. júl. 5. 16:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
41%
A páromén semmi, az enyémen ujjlenyomatos. De megkérdeztem beletegyem e az ő ujjlenyomatát, de nem kérte. De a kódomat tudja (ha el nem felejtette). Fordított esetben én is kérném az övét.
2018. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
12%
nekem semmi de akikkel flörtölök azokat a beszélgetéseket azért kitörlöm a messengerről :)
2018. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

Az én barátomnak kód van a telefonján, de én tudom a kódját és ő is az enyémet.

Amúgy nem akarlak elkeseríteni, de amikor apám megcsalta anyut, ő is ilyen ujjlenyomatos zárat rakott a telefonjára és azt hazudta, hogy rárakta véletlen és most nem tudja levenni, pedig számítógépekkel dolgozik...

2018. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%
Nekem kód és ujjlenyomat, páromnak húzogatós, de mindketten fel tudjuk oldani a másik telefonját.
2018. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
69%
#3 nálunk is így volt a szüleimmel :)
2018. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
22%

A szerelmemnek mielőtt összejöttünk, nem volt kód a telóján. Aztán tett rá ujjlenyomatosat. Előttem bármikor feloldja, belenéz, ő is az enyémbe.

A felesége nem tud belenézni :D

2018. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%

Nekem ujjlenyomat (ha munkahelyen vagy suliban az asztalon hagyom, nem akarom hogy széttrolkodják) vagy minta, amit mutattam a páromnak hogy szükség esetén tudja használni, de nem tudja megjegyezni :D

Neki butafonja van, a custom 2 gombos billentyűzár feloldással.

2018. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

>Nem szóltam semmit rá neki

>de elgondolkodtatott magamban


De miért nem szóltál neki? Miért kezdesz el magadban őrlődni, gyanakodni és kombinálni? Miért egy rakás ismeretlennel próbálod megbeszélni a párod helyett, aki esetleg meg tudna erősíteni és együtt simán megoldhatnátok? Persze, lehet, hogy megcsal, vagy bármi. De lehet, hogy nem. Erről is lehet és kell is beszélni. Nem veszekedni meg vádolni meg számonkérni, hanem konstruktív, empatikus módon beszélni.

2018. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%

JEsszus, csak pasi! Kapott egy új kütyüt, aminek van egy ilyen menő funkciója, hát menőzik is vele.


Az, hogy neked miért van önbizalomhiányod és miért nem bízol a párodban, az más kérdés. Nem a telefonhoz van köze.

2018. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
45%

Ja, bocs, a #8-as válaszomhoz:


Az én telefonom felismeri az arcomat meg az ujjlenyomatomat, meg a párom ujjlenyomatát is. Az ő telefonja le sincs zárva, régi darab.

2018. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!