Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok-pasik, párotok rendőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok-pasik, párotok rendőr biztonsági őr, szeretitek ha szex terén is kihasználja erőfölényét? Bilincselés, parancsolgatás stb.

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori ez a párkapcsolatokban? Alá fölé rendeltség stb. És ki meri ezt felvállalni párja előtt ha ere vágyik?

2015. ápr. 29. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én simán felvállalom h mire vágyok, nem rendőr/biztonsági őr a csajom de attól még kiköthet/kibilincselhet
2015. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen, hogy egyenruha-fétis, attól függetlenül, hogy valaki mit dolgozik napközben.


De azért, most már kezdem sajnálni, hogy mégse mentem el rendőrnek... :D

2015. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Láttál te már biztonsági őrt? A legtöbb elhízott nyugdíjas.
2015. ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34/N Engem izgat bizonyos szintig. A gyakoriságra nehéz válaszolni, az biztos, hogy nincs mindenkinél otthon bimbócsipesz, de szerintem minden párkapcsolatban van a szexben alá-, fölérendeltség, ez így normális. Én felvállalom egyébként, de nem minden pasi tudja ezt jól csinálni.
2015. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát.. :P xd A kikkel eddig együtt voltam volt amikor én, volt amikor ők "irányítottak..." jobban szeretem amikor ők. :)

Az egyenruhás dolog pedig izgi... :) Bár eddig még sosem bilincseltek + :DD

2015. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megint kiraktad a neved?:D
2015. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen!
2015. máj. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!