Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez a pasi szociopata?

Figyelt kérdés
Még csak egy hete járunk. Állandóan bókol nekem, mindig kedveskedik valamivel. Néha már még mintha túlzásba vinné. Pedig még alig ismerem. Egy nap többször is telefonál, megkérdezi, hogy mit csináltam. Már az első randin szinte felvetette a házasság fogalmát. Szerinte bennünk sok a közös, szeretne engem boldoggá tenni.
2018. júl. 6. 12:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%
Kb. negyedjére látom ezt a kérdést...
2018. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is szociopata (nézz utána mit jelent), ellenben egy gamma pasi, aki ennyire fut utánad, ami nem vall egészséges önbizalomra. MIért akarnak ilyen hamar magához láncolni a házassággal?
2018. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Durván igénytelen lehetsz, ha képes vagy egy ilyen alakkal összejönni, szóval teljesen lényegtelen.
2018. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%
Inkább pszichopata, mint szociopata, de hogy nincs rendben vele valami, az biztos.
2018. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Egy hete jártok és már ellenőrizget. Szép kilátások.
2018. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nem szociopata, de nem kell mindenkinek olyan, aki ennyire rajta van
2018. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem szociopata, de iszonyú para.

Jaguár, az meg rohadt unalmas, hogy ennyi toleráns választ írsz nyilvánvalóan értkelhetetlen férfiakra is, csak meg férfiak. A fazon egy ragacs, kiváló zaklató válhat belőle. Méghogy "lelkes"... :D

2018. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem ártana tisztában lenni a fogalmakkal, hogy ki a szociopata és a pszichopata.

Szerintem ő csak szeretet hiányos, túlságosan ragaszkodó típus, esetleg van benne birtoklási vágy. Nyilván ez se jó dolog, de ettől még nem lesz valaki rögtön szociopata.

2018. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
42%

Vagy szimplán tapasztalatlan? Önbizalomhiányos? Fél attól, hogy egyik pillanatról a másikra elhagyod?


Miért kell rögtön betegnek tartani egy ilyen embert? Esetleg beszélj vele az egészről, hogy szerinted ez így sok, nem kell ennyire kaparni. Aztán ha nem változik a dolog, akkor át lehet gondolni, hogy van-e értelme folytatni. De nem kell rögtön elmeroggyantnak nyilvánítani...

2018. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Még nem is voltunk párok a párommal már akkor elörébb volt érzelmileg és egyszer sem eröltette a szexet,de bele mentem pedig csak 7 napja ismertük egymást és aznap már hívatalosan is párkapcsolattá lett nyilvánítva rá kb két hétre már azt mondta ,hogy egyszer el akar venni feleségül és még csak 7 napja voltunk együtt mikor már az össze költözést elkezdte tervezni azóta mindkette szeretjük egymást és a közös lakhatásért dolgozunk

Én 24N ő23F

2018. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!