Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen pasi egy szociopata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasi egy szociopata?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedem egy pasival. Még sosem találkoztunk. De már olyan mintha nem is igazán érdekelném. Egyszer megírtam neki, hogy fáj a fogam, erre beküld egy mosolyjelet. Utána azt írta az véletlen volt. Megkérdezi hogy mit csináltam erre leírom mit csináltam délelőtt, de ő még arra is rákérdez mit csináltam délután. Van úgy hogy egy nap sokszor ír, de van amikor nem. Egyszer azt írta ha eltűnök akkor képes lenne megkeresni, akárhol megtalálna. Szerinte ő kicsit féltékeny típus, ahol nincs ez meg, ott valami gond van a kapcsolattal.
2018. márc. 23. 20:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Meg sokat panaszkodik, hogy neki milyen rossz az élete, és ha elköszönök mindig síró jeleket ír, mintha szomorú lenne, hogy kilépek
2018. márc. 23. 20:33
 2/13 Antid Oto ***** válasza:
85%
Mindegy milyen címkét ragasztunk rá. A lényeg, hogy kerülendő.
2018. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Sanszos.
2018. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

"Egyszer azt írta ha eltűnök akkor képes lenne megkeresni, akárhol megtalálna."


Ha jót akarsz magadnak, akkor ne feküdj le vele.

2018. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát valami nincs rendben vele.
2018. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

ez alapján ami leszűrhető,hogy nagyon tapasztalatlan a csajozásban.

de az hogy szocipata lenne az nem szűrhető le.

2018. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Ezen a faj a fogam ezen jot nevettem. 😁😁😂😂
2018. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Múltkor is írtuk,hogy valószínűleg nem 100-as a tag.
2018. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Csak azt nem ertem, ezt a sok idiotat hogy szeditek ossze. Na jo, ezt meg nem nehez, vannak sokan, de mi a jo francnak tartod vele a kspcsolatot?

Normalisabb pasi nincs? Kotve hiszem.

2018. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Erről a fogról beugrott egy poén: egy fogad legyen, az is fájjon! :D Bocs, de nem hagyhattam ki. Nagyon fura az ipse, szerintem koccold.
2018. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!