Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a barátommal, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal, mert nem tudom megadni neki amire vágytunk és nem lehet soha gyermekünk?

Figyelt kérdés

6x vetéltem el. Kétszer még a várandósság 20. hete előtt megszakadt. Utána konkrétan sontán vetélésről volt szó, bármilyen észlelhető külső behatás nélkül következett be. Az orvosok szerint nem lehet gyerekem, ennyi vetélés után és már sok mindent mondtak. Úgy tudom,hogy lehet kromoszóma rendellenesség van a háttérben, de a magán dokim azt mondta,hogy a barátom és az én antigénjeim nagyon hasonlítanak egymáshoz, és hogy a magzatot védő ellenanyagok termelése megkéshet stb. Szóval nem lehet gyerekem. Nem tudtam,hogy nem lehet. Mármint előtte az elöző kapcsolataim során nem terveztünk gyereket és védekeztünk mindig még a két éves kapcsolatomban is. Aztán a jelenlegi párommal három év után úgy döntöttünk gyerekeket akarunk. Ő is és én is fiatal szülők akartunk lenni. A barátom nagyon családcentrikus. Neki fontosak a gyerekek. Rengeteget beszéltünk erről és hogy mi lesz ezután. Mindennek ellenére,hogy támogat a barátom és nem hibáztat, látom rajta,hogy elvan keseredve, teljesen összetört emiatt, nem tudok így megadni neki semmit. Egyszer csak kimondtam hangosan amire éppen gondoltam,hogy később talán örökbefogadhatnánk. De nagyon kiakadt ezen, azt mondta soha sem akarja más gyerekét,nem tudné szeretni, nem tudjuk milyen lesz nagyobb korára, hiába mi neveljük valamit örök a szüleitől, stb. Lényegtelen. ;( Azthiszem szakítana is velem. Szerintem nem kötődik már úgy hozzám ;( és nem mondja, de hibáztat ezért. Persze az ellenkezőjét mondta sokszor, de már sírt is, meg nagyon nagyon szomorú volt ahányszor jött velem a dokihoz ismételten meghallgatni miért nem lehet gyerekünk, stb. :( A családom és a barátaim szerint nem lenne fair magam mellett tartani a páromat. Fiatalok vagyunk és így csak boldogtalan a barátom (és én is több okból is ugye) szerintem is önzőség lenne azt kérni,hogy maradjunk együtt így is. Gondolom azért ő is szeret engem, de ez meddig elég? Sose lehet gyerekem. ;( Az utóbbi pár hétben sokszor gondolkodom talán szakítanunk kéne. Legbelül érzem,hogy elbuktam és a barátom is így gondolja. Már felkészültem és eltudnám engedni a barátomat. Azt akarom,hogy boldog legyen ha kell akkor mással. Én meg szerintem lemondok egy életre erről az egészről. Így senkivel nem tudok tervezni többé. Ti mit gondoltok, helyesen cselekszem. Esetleg volt valaki hasonló helyzetben??


27/N 31/F


2018. júl. 7. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Ebben az esetben nincs más megoldás.


Ő saját gyereket szeretne, ez veled nem fog összejönni. ÉS ha neki ennyire fontos egy saját vérű gyermek , és a család, akkor muszáj elengedned.

2018. júl. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem buktál el, nyilván nem a te hibád. A szakítást tényleg érdemes megfontolni, de egy életre lemondani a párkapcsolatról hiba lenne. Másik férfival talán összejön a baba, vagy lehet olyan férfit keresni, aki nem akar gyereket.
2018. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Külföldön van béranyaság, itthon nem tudom ez mennyire elterjedt.
2018. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Donor sperma megoldas lehet
2018. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

A kapcsolat celja ne a gyerek legyen

Gyerek csak ajandek nem eletcel

Igazi oszinte mely tiszta szeretet gyerek nelkul is letezik

Ha tarskent szeret nem hagy el mivel az o hibaja is egyszeruen rossz a parositas

2018. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Van egy kolléganőm aki ebben a cipőben járt. Ha jól emlékszem négy félidős terhességet veszített el. Ők szakítottak és mindkettőjüknek lett gyereke az új kapcsolatukból. Én megfontolnám a szakítást.
2018. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Adj neki időt. Mondd neki, hogy döntse el, gondolkozzon rajta, hogy vagy veled marad, de akkor nagy valószínűséggel sosem lesz közös gyerek étek, vagy új életet kezdtek külön. De a leírásod alapján neked sem menne ez a kapcsolat-valaki mással akár örökbe is fogadhatnátok. Az meg természetes, hogy szomorú, nem rég tudta meg.

24N

2018. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

Engedd el!

Tényleg lehet, hogy genetikailag nem passzoltok.

A gyereknél nincs nagyobb szerelem, erről szól a szeretősdi 90%-a, az emberek mélyebben éreznek a gyerekeik iránt, mint a szeretőjük/szerelmük iránt, ezért nem válnak el, ez a legnagyobb szerelem a világon, főleg ha vágytok rá, ne hagyjátok ki. Én nem akartam gyereket, de mióta van, mégis ez a véleményem.

2018. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 peca1000 ***** válasza:
14%

Béranyaság, vagy szakítás.


Ha szakítasz, akkor jöjj össze olyannal, aki nem akar gyereket, vagy van már neki.

2018. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem értelek kérdező. Először azt mondod az orvos szerint KÖZÖS gyereketek nem lehet valamiféle összeférhetetlenség miatt, aztán meg azt, hogy NEKED nem lehet gyereked. Egyáltalán nem mindegy ennek az orvosi háttere. Basszus, kezdjetek el utána járni, lombik, napro, meg tököm tudja hány millióféle termékenységi eljárás van. Ne sírdogáljatok, hanem értsétek meg a biológiai hátteret és keressetek olyan orvost, aki komolyan vesz titeket.
2018. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!