Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne csinálni ezzel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne csinálni ezzel az egésszel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyanba szeretném a segítségeteket kérni, hogy egyszerűen nem lehet megegyezni a barátommal. Több mint 8 éve együtt vagyunk meg lakunk is. A veszekedés most a nyaralás végett van. Mint minden évbe most is azt akarja a barátom hogy megint menjünk ki a tópartra 2,5 napot. Én igazság szerint már tavaly is végig untam az egészet, mivel nem szeretem a horgászatot, engem nem köt le ,nekem unalmas a tópart. Mondtam neki hogy nem tudok tóparton mit csinálni nekem ott unalmas max 1 északát kimegyek, de kettőt nem. És igazából a probléma az, hogy ,mintha nem fogná fel ,amit mondok neki...Állandóan mondja én meg csak mondom neki ,hogy nem leszek kint két északát. Nem tudom mit lehetne vele már csinálni, de már nekem rossz ez , hogy elmondtam a dolgot és még 66. alkalomra se akarja felfogni. Mondtam már azt is ,h, akkor menjen egyedül nem sértődöm meg csak én ne legyek ott....ti mit csinálnátok a helyembe?


2018. júl. 7. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

kibírnék 2 éjszakát a párommal bárhol, a parton is, pedig én sem szeretem a pecázást.

utána elmennénk máshova is, ahova én is szeretnék.

2018. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Köszönöm szépen a válaszodat...csak sajnos az én párom tóparton kívűl sehová nem visz el. Amit én szeretnék oda soha nem megyünk el ,mert ö nem akar és nem is ,akar rá pénzt áldozni ,pedig lenne neki miből...Én meg már unom ezt hogy 8éven át mindig csak a tópart....

2018. júl. 7. 21:59
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

2 lehetőséget adnék ebben az esetben de csak is azért mert, már kismilliószor próbáltad megértetni vele és ez nem az első.


1. elmész vele, de utána ő is veled oda ahová te szeretnél!

2. egyszerűen nem mész és maradsz otthon.

2018. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nálunk az a helyzet, hogy amikor nyaralni megyünk én mindig arra vágyom hogy pihenhessek, fizikailag kipihenjem magam és feltöltődjek a barátnőm meg egész nap templomokat nézne és napi 12 órát város nézne.Ezt mi úgy oldjuk meg, hogy van egy minimum amire hajlandó vagyok, azt együtt nézzük meg a többit megnézi egyedül miközben pihenek.

Próbáljatok valami köztes megoldást találni és akkor nem lesz sértődés!!!!

2018. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Sosem értettem meg az ilyen életképtelen embereket, akik rá akarják erőltetni az akaratukat a másikra és nem bírnak valahova elmenni egyedül, ha már annyira akarnak.


Szerintem mondd el utoljára neki, hogy már pedig te nem mész, mert nincs kedved, és ezzel zárd le a vitát.


Csak tán nem fog magához bilincselve elvinni...

2018. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha mindig csak az ő akarata érvényesül, akkor ez nem jó kapcsolat. Miért vagy vele 8 éve?
2018. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!

Kedves utolsó válaszoló...Nekem ezzel az a problémám hogy igazából én tavaly eldöntöttem azt hogy többet nem megyek ki vele a tópartra...Ebbe az évbe viszont meggondoltam magamat nem akartam volna sértődést. Ezért elhatároztam hogy meg mondom neki hogy csináljuk úgy hogy mind a kettőnknek jó legyen. Egy északát szívesen kimegyek de kettőt nem. Gondoltam hátha így jobb lesz, de az a baj hogy sajnos nem...ö csak viszi a magáét a két északával kapcsolatban...De nekem a tópart nem nyaralás én ott abszolút nem tudok mit csinálni. Azt is mondtam neki , hogy már tavaly is csak te miattad mentem el c...

2018. júl. 7. 22:11
 8/18 A kérdező kommentje:

5 ös válaszolo igazad van én is így látom.

6os válaszoló hát nem tudom meddig maradunk együtt mer sok a vita is emelett...

2018. júl. 7. 22:12
 9/18 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Teljes mértékben megtudlak érteni, hasonló nálunk is a szitu, annyi különbséggel, hogy barátnőm szeretne mindig mindenhová magával cipelni, ahova én egyáltalán nem is akarok menni :D


A fentebb ír tanácsom nálam bevált :D


Jelen esetben nálatok még panaszra sem lehet nagyon oka, hisz még kompromisszumot sem szeretne kötni...

2018. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

köszönöm 5-ös. :)

Igen azt fogom neki mondani. Csak tudod nálunk az a baj hogy szinte azt látom ha nem az van ,amit ö akar ,akkor te nem vagy jo c...és már másabb ügybe is többször volt veszekedés. Viszont tényleg unom már ezt az egészet én soha semmit nem erőltettem rá ő viszont annál inkább...Nem értem miért nem lehet ezt megérteni ,ha valaki nem akar menni valahová...

2018. júl. 7. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!