Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok milyen gondok jöttek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok milyen gondok jöttek elő mikor elkezdtetek közösen élni?

Figyelt kérdés
Hogyan oldjátok meg?
2018. júl. 10. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Hmmmm.....A rend! En szeretem a rendet,o is csak megcsinalni soha,es meg figyelni se arra, h ez a hulye kb munka utan meg 2 orat takarit,hogy normalisam eljunk akkor nem kene mindenem szanaszet hagyni.:)) De karpotlasul mindig hoz viragot,meg valami meglepit minden heten...
2018. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy közösen élni? Ezt úgy képzelem el, hogy valahogy össze vagytok kötve és egymáson múlik az életetek. Erről meg az a véleményem, hogy egy co-dependens kapcsolat mindig kudarcba fog fulladni, előbb vagy utóbb.
2018. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
2-es. Közösen élni=összeköltözve élni
2018. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Miért kéne, hogy bármi is előjöjjön?


Ha ké ember képes kompromisszumot kötni és kommunikálni, meg megtenni, amit a másik kér, közösen elosztani a terheket, nem lehet nagy baj. :)

2018. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2. es vagyok. Az elején semmi se volt probléma. A végén minden. Attól kezdve, hogy hova tegyem a nadrágom addig, hogy hétvégén mit csináljak. 2 szer költöztem össze két különböző nővel/lánnyal mindkettő vége kudarc lett. De alig várom h összeköltözzek a következővel. Sokkal könnyebb így megismerni a másikat. Mindenképpen jó döntésnek tartom, mert vagy szét szakít vagy összekovácsol.
2018. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, olyan nagy probléma nem volt. Csak néhány kisebb dolog, pl.párom úgy fürdik, hogy utána áll a víz a fürdőben, ez nagyon zavart engem, így szóltam neki, hogy vagy úgy forduljon, hogy ne folyjon ki a víz,vagy törölje fel. Ez mondjuk még most is zavar, ezért néha én feltörlöm. Ja, meg mikor felmosás után jön be a házba fűnyírás után :-) szóval,csak ilyen apróságok, de mi jól működünk ilyen szempontból is.

Másnál probléma lehet, hogy nincs minden nap főtt étel, itt nem az, mert a párom megérti, hogy én is dolgozom, így néha rendelünk, vagy hideget eszünk, netán ő dob össze valamit.

2018. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Az egyik a rend kérdése volt, a vőlegényem iszonyat rendmániás, és kicsit kupis vagyok, de idővel összecsiszolódtunk. Ő kevesebbet csesztetett, én rendesebb lettem.


A másik a hatalmas magányigényem. Komoly gond nem volt belőle sose, de szerencsére hozzászokott teljes mértékben, már nem is zavarja, sőt, most már azt is érzi, hogy mikor kell elmennie 2 napra itthonról, hogy ki tudjam magam pihenni :D Ebből sajnos nem tudtam engedni, én ilyen vagyok, ő pedig elfogadta.

2018. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A randik varázsa megszűnt, joggingba melegítőbe űltünk otthon,nem borotválkoztam minden nap pl. Neki meg feljártak a barátnői vagy ő volt náluk ébren relatíve kevesebbet láttuk egymást mint az előtt. Újra randiztunk, elé mentem elvittem valahová.
2018. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi.

Na jó, a legnagyobb vitánk az volt, hogy ő a könyveit úgy tarja a polcon, hogy pl egy trilógiát balról jobbra "3., 2., 1." sorrendben tárol, ami engem könyvtárosként meg teljesen kiakasztott, de igazából ez is olyan "vita" volt, amit végigröhögtünk.

Ezen kívül közölnöm kellett vele, hogy ha nem dobja a szennyes ruháját a szennyestartóba, akkor nem fogom kimosni, de ezen sincs vita, ha nem viszi ki akkor utána bosszankodik saját magán, és kész.

2018. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!