Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom vagy tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy tényleg nem érdeklem a párom?

Figyelt kérdés

Most vagyok 25 évesen úgy igazán szerelmes.

A párom azt állítja, hogy szeret, bár amikor azokban a gyengéd pillanataimbam vagyok, leginkább mensi előtt, akkor mindig elmondom neki, hogy mennyire szerelmes vagyok meg hálás amiért ismerhetem, ezekre pedig nem kapok választ csak enyhén elmosolyodik, de valamiféle közöny szivárog ilyenkor belőle. Szex után kimondtam nemrég, hogy “szerelmem”, “egyetlenem, te jelented számomra a világot”, de csak megsimogatott.

Nem értem, nem viszem túlzásba, mert tudom, hogy kifejezetten nyálas tud lenni az ilyen, de az igazán érzékeny pillanatokban képtelen vagyok visszafogni magam. Alapjáraton én vagyok az, aki többet simogatja.

Azt mondja, hogy szeret, amikor felhozom, vagy megkérdezem ezt. De nem tudom... nem vagyunk együtt hosszú ideje, a volt párjával viszont véletlenül összefutottunk, és teljesen megszeppent, egész éjjel ideges volt (ő lett dobva).

Minden más területen nagyon jó partner.

Mit gondoltok?

25/L


2018. júl. 11. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Együtt éltek? Mindig ilyen volt?

Lehet, hogy csak nehezen tudja szavakba önteni a szeretetét! :) Nő létemre én sem tudok sokszor mit reagálni arra, amikor napi 20x elmondja, hogy "istennő vagy, szexi vagy, gyönyörű vagy, szerelmes vagyok beléd, nagyon-nagyon szeretlek" stb.. Sokszor én is csak mosolygok rajta, vagy adok egy puszit neki. De ettől függetlenül kedveskedek neki. Pl megmaszírozom, a kedvencét főzöm vacsira, írok neki néha valami cuki SMS-t stb...

Ha nálatok is ez van, hogy máshogy kifejezi a szeretetét, akkor nincs baj. Ajánlom figyelmedbe a szeretetnyelvek tanulmányozását, nagyon hasznos! :) Valószínű, hogy te szavakkal fejezed ki a szereteted, ő meg máshogy. Remélem, segítettem.

24/L

2018. júl. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát.. ha egy férfi/nő tényleg szerelmes, azt érezteti, látod, nem kérdés. Minden más csak magyarázkodás, gyenge mentegetőzés.
2018. júl. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt?


"“szerelmem”, “egyetlenem, te jelented számomra a világot”" - erre én se tudnék igazán mit mondani, ha relatíve rövid ideje lennénk csak együtt.


"a volt párjával viszont véletlenül összefutottunk, és teljesen megszeppent, egész éjjel ideges volt (ő lett dobva)." - erre meg azt tudom mondani, hogy jó eséllyel nem lépett még túl teljesen az exén.


Összességében úgy gondolom, hogy a barátod nem dolgozta még fel teljesen a szakítást és az érzelmi kinyilatkoztatásaidra ezért nem reagál úgy, ahogy várod. Korrekt olyan szempontból, hogy nem akar hazudni, de elég egyértelmű, hogy nem egyformán éreztek egymás iránt. Szerintem hagyj neki időt, legyél türelmes, alakulni fog ez még.

2018. júl. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Éreztetni fontosabb. Engem azzal szokott szivatni, hogy mondom neki, hogy szeretem, és megköszöni. Utána mindketten elnevetjük magunkat. Persze, hogy tudom, hogy nagyon szeret. Nem lehet, hogy ő is csak cukkol?

Olyat is szokott a párom csinálni, hogy direkt nem válaszol, mert olyankor vékony hangon, nevetést elfolytva kérdezem: ugye te is szeretsz?

Szeret csípkelődni.

2018. júl. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretetnyelv... Én napi szinten durván sokszor mondtam a páromnak hogy szeretem, neki meg ajándékok kellettek volna... De szerintem itt más gond is van. Fél csórikám, hogy összetörik a szívét vagy csak dug veled :)
2018. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!