Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Csak nekem fontos Ő? Vagy ilyen a neveltetése? Vagy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Szombaton volt a barátommal az évfordulónk. Első év. Először is, már annyira megismertem, hogy tudtam, hogy nem fog venni semmit. Illetve éreztem. Eddig minden fontos ünnepet leszart. Illetve úgy látszik csak nekem fontos. Névnapomra vett ajándékot, de együtt voltunk aznap és nem volt nála az ajándékom, de legalább mondhatta volna hogy boldog névnapot, vagy lemegy a boltba és vesz egy csokit. De nem. Utána valentin nap. Én készültem, ő semmit... Persze akkor is sírtam, hogy hogy lehet ilyen. Gondoltam, hát oké, nem mindenki ünnepli. Jött a nőnap. Hát arra sem vett egy rohadt szál virágot nekem. Akkor is elsírtam neki, hogy figyeljen már oda rám egy kicsit, mert jól esne egy kis kedvesség. Jött az évforduló és gondoltam, "megleckéztetem". Csináltam neki karkötőt, és vettem egy nyakláncot magamnak, és odaadtam neki mindkettőt, és mondtam, hogy azért adom, hogy legyen mit adnia nekem.


Persze meglepődött. Meg azt mondta, ő nem számított rá, hogy veszek ajándékot.


Na most. Megint alig bírtam ki, hogy ne sírjam el magam, mert ez nagyon rosszul esik nekem, hogy én minden ünnepre készülök, szülinapjára is, és ő meg egyszerűen leszarja az egészet.

Kérdeztem tőle, hogy nem szokás nálad ilyeneket csinálni?

Azt mondta, hogy az ő családjában nem szokás nőnapon virágot venni, és hogy évfordulóra sem vett eddig semmit egy lánynak sem (illetve úgy tudom, egy barátnője volt eddig). Meg hogy ő nem ünnepli a névnapot. De többször szóltam neki, hogy nekem ezek igenis fontosak, és mindig elmondja hogy majd figyel rá, de a következő alkalommal megint elfelejti. :( nagyon szomorú vagyok emiatt.



2015. júl. 13. 12:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%

Nekem volt ilyen férfi ismerősöm. A lány kb 7 évet húzott le vele, mire rájött, hogy ő nem egy ilyen pasit akar maga mellé, aki semmilyen alkalomra még egy szál virágot sem képes neki venni. (az okok ugyanezek voltak, ő ugyanúgy készült minden alkalomra, ahogy te, kérdező)

Rajtad múlik, hogy ezt elfogadod így, és semmit nem erőltetsz és te sem leped meg többet semmivel, vagy pedig hagyod és nézel egy olyan srácot, aki hasonlóképpen gondolkodik erről, mint te.

2015. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én nem akarok vele sok időt eltölteni. Meg amúgy látom rajta hogy jóindulatú. Csak arra gondoltam - most ez csúnya - hogy nincs elég esze hozzá, hogy ezeket felfogja... :(
2015. júl. 13. 12:27
 3/24 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már vett nekem virágot. De úgy, hogy én mondjuk három napig mondogattam neki, hogy lepjen meg valamivel, vagy hogy sosem hozott még virágot, és nagyon örülnék neki és akkor vett. Mindenre csak úgy képes, ha ötször megkérem rá. Se egy meglepi vacsi, se egy virág meglepetésből, magától sosem jut eszébe. Persze, aztán a fejemhez vágja, hogy dehát múltkor is vett virágot. De mondom az nem olyan :(
2015. júl. 13. 12:37
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, neked nem gond megemlékezni az ünnepekről, szülinap, névnap, karácsony, stb, tehát te veszel neki ajándékot az alkalmakra, csak ő nem viszonozza ezeket. Jól értem?
2015. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen. Karácsonyra vett valamit. Szülinapomra is egy könyvet. De neki a névnap az nem ünnep. Meg úgy látszik a többi sem.
2015. júl. 13. 12:44
 6/24 A kérdező kommentje:
És igazából, nem is lenne fontos ezeken az ünnepeken hogy vegyen valamit, ha amúgy éreztetné, hogy fontos vagyok neki. Hogy néha kedveskedjen, lepjen meg valamivel. Annyira vágyom rá.
2015. júl. 13. 12:45
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ő ilyen típus. Akiről én írok, az a srác is pont ilyen volt, magától semmi nem jutott eszébe, csak akkor mentek valahova ha a lány megszervezte, csak akkor volt minden, ha a lány tett érte. Ott az volt a különbség, hogy a lány nagyon szerette és tovább akart volna lépni, csak a srác meg nem akarta... nekünk (férjemmel) elmondta, h sajnálja kiadni a pénzt egy gyűrűre, mert azt inkább belefektetni magának valami másba. Így nagyon kellemetlen volt, hogy ha jött vmi alkalom, pl valentin nap, évforduló, a lány mindig be volt sózva, h na talán most.. pedig mi tudtuk férjemmel, hogy ez sosem fog eljönni. Tehát nekik 7 év után ez volt a végső fázis, hogy se lánykérés és semmi más nem volt.
2015. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
hát csak akkor lehet, hogy igazából engem sem akar annyira. Azért ilyen velem, nem?
2015. júl. 13. 12:52
 9/24 anonim ***** válasza:
61%
Ha ez segít, kedves kérdező... szakítás után a srác nem volt összetörve.. (bár nekem azt mondta, h biztos időbe fog telni, mire feldolgozza), de ettől függetlenül/amit én nőként látok/, h azóta inkább még jobban elvan. Pl.: eljárkál sörözni, autót vett, strandolni jár, hízott is pár kg-t ami még rá is fért. Szóval, hogy nagyon csúnya kifejezéssel éljek, mintha "kikupálódott volna", mióta szétmentek. Nem szép dolog, de mikor pl még együtt voltak, rákérdeztem, hogy kezdene e mással, mert lenne egy lány, aki látta képen és érdeklődik iránta. A válasza meglepő volt: " Hogy néz ki? Milyen? Hány éves" - volt. Szóval.. ha nem tervezel vele hosszú távra, azt mondom, h átmeneti kapcsolatnak elég... többnek nem.
2015. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%
amúgy hozzátenném, h nem volt senki, de férjemmel kiváncsiak voltunk, hogy mi lenne rá a válasza. Eléggé megdöbbentünk rajta, mert egyikünk sem hitte volna.
2015. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!