Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jobb, ha én írok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb, ha én írok egy férfinek, vagy inkább az, ha megvárom, hogy ő ír?

Figyelt kérdés
Ő vett fel Facebookon, több estét fantasztikusan jól átbeszélgettünk. Éreztem, hogy ő is nagyon élvezi, de már 3 napja nem ír pedig fent van a neten, amit egyébként régebben sosem láttam. Mit tegyek?
2018. júl. 12. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá, a válaszból, a reakciókból sok minden ki fog derülni.
2018. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben, már nyugodtan ráírhatsz, amennyiben valós FB-n ír.
2018. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2018. júl. 12. 11:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp írj rá. Én szoktam olyant a nőkkel csinálni, hogy írogatok egy darabig utána meg várok egy ideig, hogy ő írjon, ezzel vizsgálva azt, hogy tényleg érdeklem-e vagy csak egy vagyok a millió pasiból akivel beszélget.
2018. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Írj rá.

Ha mindig csak ő keres téged, devte magadtól nem keresed, akkor jogosan érzi, hogy te nem érdeklődsz.

2018. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akarod, hogy legyen előrelépés, vagy nem?
2018. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy legelőször te írsz rá, hiszen már beszélgettetek. Lehet, nem akar nagyon nyomulni, ezért várja, hogy te keresd. Nincs ebben semmi rossz. Hajrá!
2018. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy döntöttem, írok neki!
2018. júl. 12. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!