Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom fél éve kb nem képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom fél éve kb nem képes kimozdulni velem semerre, mit tegyek? Nekem fontos a közösen töltött idő, kikapcsolódás.

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk egy pár. Nagyon szeretem,de én olyan beállítottságú vagyok aki szeret kirándulni,sétálni. Nem vágyok luxus utazásokra. Egy éven egyszer azért szeretnék nyaralni,de szerinte ez most nem fér bele. Az első egy évben minden hétvégén mentünk kiránulni,sétálni ide a közelbe. Vagy csak kutyát sétáltatni,vacsizni,piknikezni. Mióta új munkahelye van sehová sem jön velem,se hétvégén se semmikor. Beszéltem már vele erről,de soha nem mond semmit csak,hogy ő nem jön strandra pl mert van pocakja. Fáradt a sétához. Elmentem az unokatesómmal strandra és eléggé megharagudott. Mondtam,hogy már egész nyáron könyörgök neki,de ő nem vitt. Ne várja el,hogy itthon poshadjak be.

Én még tanulok,nem dolgozom. 22L


2018. júl. 12. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
de durva. nekünk alig van olyan hétvége hogy ne kirándulnánk, már bejártuk az egész országot, hegyeket. én otthagynám a vérbe az ilyen defektes palit és keresnék egy jobb pasit aki szeret téged, mert ez nem szeret az tuti.
2018. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Én komolyan nem értem, hogy az ilyen embereknek hogyan van barátnője, míg én egyedül tengődök. Komolyan felfoghatatlan ez számomra. Napi szinten sportolok, odafigyelek magamra, lételemem a mozgás, erre az ilyen lusta srácok szerzik meg az ilyen lányokat. Vicc...
2018. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén érdekelne mit ad neked ez a kapcsolat, hogy már fél éve tűröd ezt a szart.
2018. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Abban reménykedtem,hogy újra a régi lesz..
2018. júl. 12. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme egy ilyen kapcsolatban ülni,ha sehova sem jártok?Ha csak azt látod hogy ő dolgozik?Minek vagy vele?
2018. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a remény itt már semmit nem ér. Sok nő itt rontja el, hogy reménykedik/sopánkodik. Változni meg csak nagyon ritkán változnak meg az emberek. Egy alapos beszélgetés szerintem itt is fontos lenne.
2018. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

tudtad, hogy milyen.

Te belementél, vagy ő ment beléd, az mind1.

2018. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz szitu... nyilván azt mondanám legszívesebben, hogy többször és alaposan beszéld meg vele, vagy próbáljatok legalább kompromisszumokat kötni, amit mindketten el tudtok fogadni,de nem vagyok benne biztos, hogy sikerülni fog...
2018. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Üljetek le, és komolyan beszélgess el vele. Nem kell rögtön eldobni a kapcsolatot. Próbáljátok megkeresni az okát, hogy miért nincs kedve semmihez. Ne hibáztasd, inkább próbálj megértő lenni. Adj neki egy esélyt, hogy elgondolkodjon, mert valószínűleg neki sem jó, hogy csak a munkából és otthon ülésből áll az élete.


Ha nem érdekli, nem tud, vagy nem akar változtatni, akkor viszont tényleg érdemes elgondolkodni a szakításon. Túl fiatalok vagytok még ahhoz, hogy beleunjatok egy kapcsolatba, és egy olyan ember mellett maradjatok, aki mellett már most sem jó. Biztos, hogy rengeteg pasi szívesen bejárná veled a világot.

2018. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az első fellángolásában olyan dolgokat is megcsinált, amit alapból nem tenne. Érdemes lenne kitöltenetek a párterápiákban is használt 5 szeretetnyelv tesztet [link] ami majd kimutatja, hogy számodra a minőségi idő a legfontosabb, neki meg valami tökmás. Ha megvan az eredmény, akkor üljetek le megbeszélni. Azt könnyen beláthatja, hogy úgy nem működik egy kapcsolat, ha az egyik fél mindent megkap, a másik meg semmit. Márpedig ha ő nem "szól" a Te szeretetnyelveden, akkor eléggé deficites a dolog. Ha fontosak vagytok egymásnak, ki tudtok alakítani egy olyan egyensúlyt, ahol mindenki ad és kap is. Nyilván, ha különböző igényeitek vannak, akkor ez agymunkát, elhatározást és kitartást is igényel, de egy párkapcsolat ezzel jár...
2018. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!