Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fontos a távkapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontos a távkapcsolatban? Hogy érzed magad a tavkapcsolat alatt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy stresszelsz e az idő alatt vagy ilyesmi meghogy mik fontosak a tavkapcsolatba pl bizalom stb
2018. júl. 4. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

100%-ig megbízom a barátomban, miért választott volna engem a távolság ellenére, ha közben egy közelebb lévő lány kéne neki? Szerintem nagyon fontos a bizalom, de minden kapcsolatban, nem csak távkapcsolatban. Ha te azon stresszelsz, hogy vajon épp kivel lehet a párod vagy nem csal-e meg titokban, az általában alaptalan féltékenykedés és csak tönkreteszi a kapcsolatot.


Ami még fontos, az a türelem, és, hogy megtanuld kifejezni az érzelmeidet más módokon is. Én postán szoktam néha közös képünket és szerelmes levelet küldeni néha, ennek nagyon tud örülni. Ha nem lenne távkapcsolat, akkor ezt nem tudnám megcsinálni például.


Persze rossz érzés, hogy nem csókolhatom meg bármikor, de tervezzük a közös jövőt és az összeköltözést, ami majd kárpótolni fog mindenért. :)

2018. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En nem szoktam stresszelni, eljuk mindketten az eletunket addig is. Feltekenyseg meg sosem jutott eszembe, meg is orulnek, ha annyi idom lenne, hogy ilyen hulyesegeken gondolkodjak.
2018. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Párom épp külföldön él, s mindketten azért dolgozunk, hogy összetudjunk költözni. Egyrészről jó, hogy távkapcsolatban vagyunk , mert amíg gyűjtőgetünk addig megtanuljuk egyedül kezelni a munkahelyi stresszeket és mire össze költözünk addigra tudjuk kezelni ezeket. Mindketten közös jövőért harcolunk így mondhatni kellemesen bírom. Meg ki lehet bírni az első pár időszakot ha utána egész hátra lévő életemre minden napomat ele töltöm el. Így semmiség számomra, hogy több hónapra távol legyünk egymástól. Azt hiszem tulzottan is megbizunk egymásban, hogy rosszul éreznénk magunkat, persze néha-néha hiányzunk egymásnak, de szerintem kibírjuk főleg, hogy mit kapunk cserébe amint sikerül. Az lebeg mindkettönk szeme elött.
2018. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!