Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó ez a páromnak? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez a páromnak? Ha kérem hogy valamiben ő döntsön, akkor neki mindegy, ha meg én javasolok valamit, az nem jó.

Figyelt kérdés

Pl: mit együnk vacsorára, milyen filmet nézzünk, mit csináljunk a hétvégén.

Neki minden mindegy.

Aztán ha én eldöntök valamit, akkor azt csípőből leszólja, hogy az meg nem tetszik neki.


Persze kérdeztem már, hogy miért csinálja, de egész egyszerűen tagadja, azt mondja nem is szokott ilyet...


Ez miért jó? Más is találkozott ilyennel? Hogy lehet kezelni, ha ő csak tagad?


2018. júl. 12. 14:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Találkoztam-e? Persze. Én leszartam. El magyaráztam, hogy mit jelent a mindegy és mondtam, hogy akkor meglehet, hogy a dolgok az én ízlésem tükrözik. Ha pampogás volt, akkor mondtam, hogy vegyen részt a döntéshozatalban.

31/f

2018. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szerintem titkon provokál téged. Vitát akar szítani.

Gyáva, magának való férfi egyébként?

2018. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Neki mindegy....neki minden mindegy....nem terheli magát nem kell gondolkodnia elvan a maga kis világában...majd te kitalálod, tökmindegy neki :)
2018. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én az ilyennel össze se jönnék, kezdjük ott.
2018. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#2

Nem mondanám gyávának, magának valónak.

Csak akkor ilyen, mikor kettesben vagyunk.


#3

Oké, de akkor meg miért nem jó az, ha én kitalálom? :D


#4

Persze, mert te előre tudod, hogy a potenciális partnered hogy fog viselkedni az együttélős kapcsolat x. évében.

Meg nem jössz össze egy hozzád tök jól illő emberrel egyetlen egy bosszantó szokás miatt?

2018. júl. 12. 15:07
 6/20 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Azért mert neki minden mindegy, de valójában nem érdekli semmi.


Tudod vannak ilyen dolgok, van olyan kapcsolat amiben a férfi soha egy ebédet nem képes megfőzni, mosogatni is lusta, mindent az asszony csinál meg és amikor mások nővel jön össze, akkor meg főz takarít mosogat bevásárol ésatöbbi :)

2018. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#6

Csomó dolog érdekli, és nem hagyja rám a házimunkát, csak ilyen dolgokban nem tud/akar dönteni, ennyi :D

2018. júl. 12. 15:15
 8/20 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok: nekem nem létkérdés, hogy legyen kapcsolatom. De ha már van, akkor az olyan legyen, hogy minden porcikámban úgy érezzem, érdemes benne lenni. Na most, amit te leírtál, már kívül esik ezen a kategórián.
2018. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

azt csak példának írtam :)


De tökmindegy neki így kényelmes, minek izgassa magát, minek gondolkodjon bármin is "gondolja ő" ha te úgy is kitalálod.


egyszer próbáld meg, hogy nem kérdezel semmit, csak főzz amit szeretnél, és elérakod, vagy indíts el egy filmet és elérakod és azt mondod neki, hogy "azt mondtad neked teljesen mindegy nem?"


vagy írd ki a hűtőre, hogy szívem én elmentem vacsorázni a barátnőmmel, és mivel azt mondtad neked mindegy így ott hagytam az asztalon a receptkönyvet vacsorákhoz"

2018. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hedonista életet éltek? mert ha igen, akkor a kettőtök kapcsolatába felütötte a fejét az unalom. Nincs pezsgés, nbincs mozgatóenergia,kűzdés csak a megszokott unalom.
2018. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!