Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

5 hónappal ezelőtt megismerkedtem egy férfivel ő 28 , én 26

elkezdtünk chatelni ,érdeklődött az elején sokat beszéltünk


bejövünk egymásnak, de egyikünk se szeretne komolyabb párkapcsolatot,abban maradtunk hogy dumálgatunk összejárunk néha .


megtörtént a dolog köztünk egyszer lefeküdtünk egymással,de azóta nem keresett ha írok megnézi de vissza se válaszol már


miért van ez ..ennyi lett volna az egész..

megvolt és eltűnik az éterből



2018. júl. 13. 06:02
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
tudni szeretném hogy miért
2018. júl. 13. 06:05
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
A válasz sajnos nagyon egyszerű: ennyire kellettél neki. Megkapott, innentől kezdve nem érdekled.
2018. júl. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

a dolog vasárnap volt , vasárnap még dumáltunk

hétfőn is írtam neki arra még válaszolt ott is dumáltunk


kedd szerdán nem írt és én sem


csütörtök este megkérdeztem hogy mizujs vele látta de nem ír vissza .. folyamat fent van facen

2018. júl. 13. 06:17
 4/25 A kérdező kommentje:

erre az egy alkalomra várt volna hónapig , nem hiszem

főleg úgy hogy egyikünk se volt már 2 éve senkivel ,az egy alkalomnál én többre gondoltam hogy lesz

2018. júl. 13. 06:28
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te így gondolod még nem jelenti azt, hogy ő is. Aztán kívánom hogy ne nekem legyen igazam.
2018. júl. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen elég töketlen, felvállalhatná, hogy csak meg akart fektetni, vagy hogy gondjai vannak és azért nem ír. Én ezt tennem. 24f
2018. júl. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy eleve csak ennyire kellettél neki, de simán elképzelhető, hogy a szex után már nem akar többet.
2018. júl. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Bence_ ***** válasza:
29%

Szia! Arra tudsz figyelni, hogy neked jó e. Ha neked így jó volt akkor 😊

Ferfinál a hormon nagy varázsló, magömlés előtt nagyon szép a nő szerrtem, utána meg csak az üresség és a közöny van.

Van aki ezt felismeri és tudja kezelni.

Ha újra lesz kedve szexelni, hidd el jelentkezni fog.

2018. júl. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is elég gyökér a pasi. Ha ennyit akart akkor mondja meg vagy, ha nem élvezte úgy a szexet akkor arra is lehet utalást tenni vagy javítani rajta, ha esetleg lesz másik.

De az is lehet, hogy úgy nem jöttél be neki különösebben és bár nem tudom hogy nézel ki, de mondják durvább kifejezéssel, hogy tűzoltásra jó a moslek is. Ezt meg nehezen tudná finoman találni.

2018. júl. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem szar volt a szex, de nem meri megmondani.
2018. júl. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!