Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan motiváljam a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan motiváljam a párom, hogy figyeljen a tisztaságra?

Figyelt kérdés
Külön élünk. Sokkal igényesebb vagyok a tisztaságra, mint ő. Alpvetően nagyon bosszant, hogyha lepisili a WC-t, akkor nem törli le; behordja az udvarról a sarat; mindent szétdobál; koszt hagy maga után; lekávézza a bútort, akkor nem törli le maga után. Már megkértem többször is, hogy figyeljen rá. Nem használt, és sokszor ő van felháborodva, hogy túl nagyok az elvárásaim. Mit lehet kezdeni egy ilyen szituációval?
2018. júl. 13. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mit lehet ezzel kezdeni? Téged már most zavar, ahogy a másik él, közös lakás esetén ez szinte biztosan nem fog változni. Akkor mi a megoldás?
2018. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha eddig nem volt rá igénye, felnőtt létére már nem változik meg...
2018. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Nézzétek meg közösen a Furcsa Pár című filmet és ajánld a figyelmébe Felix Ungert! :)
2018. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Azzal nem érsz el semmit, ha sárkány leszel. Sőt! Nekem egyik ismerősöm pasija mindig széthagyta a szennyest, egy darabig az ismerősöm összeszedte helyette. Aztán megunta és nem mosta ki a széthagyott cuccokat. Mikor már nem volt mit felvennie a pasinak, hirtelen átkattant benne valami. Azóta jobb a helyzet állítólag.
2018. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm kb ugyan ezek miatt a szakítás szélén áll. ez alapvető neveltetés amit egy felnőtt embernek te nem tudsz megtanítani ha anno az anyja nem tette meg (ez az én véleményem legalábbis)kitartás, és gondold át mindenféleképpen
2018. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha lekávézza a bútort, annyi kompromisszumot ajánlok, hogy vigyél be valamit, amivel letörölheti... vagy kérdezd meg, - ha nem akarja, - hogy belenyomd-e az orrát, mint a kutyának szokták, ha a szobába piszkít?
2018. júl. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy biztos: Ha folytatjátok is a kapcsolatot, össze NE költözzetek.
2018. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Ebbű" baj lesz....:-) Össze ne költözzetek,még kevésbé pedig ne házasodjatok.Nagyon benézted ezt a palit,ha szerinted hozzád való...
2018. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Szexszel elég jól motiválhatóak a férfiak ;)
2018. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én szeretnék erre megoldást találni. Ez azért nem olyan dolog, ami a kapcsolat végét jelentené. Valószínűleg nekem is kell majd engednem az elvárásaimból, de valamilyen közös megegyezésre kell jutni előbb-utóbb.
2018. júl. 25. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!